Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur

Chciałabym żeby każdy z was napisał co naprawdę sądzi o 2Pacu,bez względu na złe opinie i dobre ,pisać :) Nie podważać nikogo wypowiedzi.

użytkownik usunięty
Tupac512

myślę że tupac jest (uważam że tą osobe za za madrą na taką śmierć ;) ) jedyny w swoim rodzaju, w utworach mówił o problemach społeczności, mówił prawdę przez co zapewne swego czasu w wielu miastach USA dostał zakaz koncertowania.
Odniósł sukces nie chodząc jak cień za producentami ale sam ciężko pracując. Teksty także pisał sam, a były one genialne i doceniane przez wielu.

Tupac Amaru Shakur , po prostu kocham tego goscia ,mam jego wyszystkie albumy i najprawdopodobnij wszystkie utwory ,te niewydawane takze. Byl kims wielkim ,jego teksty sa zamocne ,szkoda ze nie dozyl naszych czasów bo na 10000% nie poszedl by za komercha tak jak 50 fuckin cent czy jak tam i reszta tych zer, i nagrywal by kawalki takie jak kiedys ,
much luv
alwayz in ma heart

RIP 2pac ;p

użytkownik usunięty
outlaw_87

możemy dobić targu :D Ja właśnie nie mam wszystkich niewydanych :/

Faktycznie sam jestem ciekaw jakby potoczyła się jego kariera, gdyby udało mu się przeżyć. Czy Notorius zostałby zastrzelony? Jak odnalazłby się w czasach, gdy zamiast wartościowych tekstów, największym wyznacznikiem sukcesu i wielkości stała się liczba sprzedanych płyt. Czy Snoop pogodziłby się z Dr Dre i album "2001" wyglądałby tak jak dziś, czy jednak Snoop zostałby z nim w konflikcie razem z Pac'iem? Czy Death Row tak czy siak by upadło czy nadal byłaby to najważniejsza i największa wytwórnia płytowa? I czy jednak rap by zwyciężył czy może zostałoby tak jak jest dziś, czyli królowałby plastykowy pseudohiphop.

Tupac512

Na początku powiem iż wole metal, ale rap jest zajebisty!
Dobra dla mnie Tupac nie jest Królem Gangsta Rapu, on jest królem całego rapu!
Pozdrawiam fanów Tupaca, Najlepzego rapera wszech czasów!

Jacob_Voorhees

Dobry raper a nawet bardzo dobry.
Jednak czytając jego biografię i oglądając filmy słuchając wypowiedzi osób z jego otoczenia, można wywnioskować że prywatnie jako osoba był to nadęty bucowaty lanser z przerośniętym ego.
Nie chce tu nikogo obrażać ale takie odnoszę wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones