Tomasz Tyndyk

6,6
1 164 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Tyndyk

myślałem czy nie jest cyganem,wchodzę w google a tu się okazuje że to pedał,,hmm jego wybór,robi to co lubi :) choć i tak nie jest szykanowany jak poniedziałek,piróg i wielu innych znanych ciepłych,,,jako aktor zdolny i pewnie jeszcze dużo ról przed nim

użytkownik usunięty
Reznik

Wybór?!
Zabawne:]

wybór,czyli chodziło o to że się ujawnił :))

użytkownik usunięty
Reznik

Aaa, ok. Źle zrozumiałam;)

Oczywiście, że wybór.

Reznik

Ciekawe czy potrafi zagrać tak, żeby nie było widać, że jest gejem.

Zakrza

hmm,czas pokaże.........

Reznik

nie sądzę. Nie lubie go właśnie za to, że grywa gejów bo jest gejem. Prawdopodobnie nie umie grać nikogo innego. I ten drażniący głos...

Bazyl3100

fakt,w przeciwieństwie np do j.poniedziałka tyndyk brzmi ciotowato.................

Reznik

Poniedziałek też jest gejem?
Nie lubię poniedziałków;/

Zakrza

no i marek barbasiewicz.....................

Reznik

Pan Marszałek? O nieeeee:( A taką miał ładną Pamelę.

Zakrza

Marszalek jest gejem? skad to wiecie

Bazyl3100

Ale nie Piłsudski;)

Ani Bernard.

Zakrza

hehe no wiem że chodzi o sierżanta z klubu sierżanta, ale czy to prawda czy plota?

Bazyl3100

A to nie wiem. Kolega mówił.

Bazyl3100

tfu, Marszałka z klubu sierżanta. Zresztą juz nie pamietam czy on nalezal do tego klubu czy nie, w każdym razie zajmował się tramwajami.

Bazyl3100

http://www.fakt.pl/Wielki-polski-aktor-Jestem-gejem-,artykuly,94061,1.html ---zobaczcie tutaj

Reznik

Jezusie! Link do fakt.pl, w którym przywoływany jest Super Express;/

Zakrza

a co to fakt lub super express to tylko wypociny serwują ??? w tym przypadku jest to prawda bo wiele razy na innych portalach czytałem o upodobaniach marka b.,,zresztą pewnie wielu by się jeszcze znalazło tylko wstydzą się przyznać he he...............

Reznik

"a co to fakt lub super express to tylko wypociny serwują"
Tak.

Zakrza

http://wiadomosci.wp.pl/gid,14327498,gpage,4,img,14327965,kat,1329,title,Maja-za -soba-coming-out,galeria.html?ticaid=1e726

Reznik

No, to już lepsze źródło. Katarzyna Adamik też jest gejem?:o

Zakrza

ponoć też hehe

Bazyl3100

ile filmów z nim widziałeś, że takie tezy lansujesz ? :P ilu to tych gejów zagrał, co ? "Secret" i chyba tyle :P:P
pozostałym rolom daleko do gejowatych...

pixi222

Kilka widziałem. Mozna powiedziec ze teraz jest jego jakby 5 minut. Na tegorocznym festiwalu w gdyni było go za duzo. I gra wszędzie tak samo gejowato.

Bazyl3100

panowie bo powoli dojdziecie do potyczki anty-pro gejostwa,,,dajcie spokój.....

Reznik

ja nie mam nic przeciwko gejom, tylko trzeba umieć grać. Poniedziałek pomimo że jest gejem umie grać normalnie, nie gejowato. Tyndyk nie.

Bazyl3100

z tym się zgadzam,aczkolwiek w jednym z odcinków serialu "głęboka woda" grał cygana i tak jakoś "heteroseksualnie" mu to wyszło :))

Zakrza

On grał ciote, nie geja. To różnica.

Ceruja

Skoro tak twierdzisz.

Zakrza

Uwierz mi, w twoim otoczeniu może być dziesiątki homoseksualistów, a ty nawet tego nie zauważasz.

Ceruja

Wątpię.

Zakrza

Skoro tak twierdzisz. :)

Zakrza

5-10% społeczeństwa jest homo. Wątp dalej :)

Ush

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś te statystyki.

Zakrza

5-10% to przesada. Amerykańskie statystyki z zeszłego roku wykazały, że gejów i lesbijek może być zaledwie 3% w społeczeństwie. (mogę podlinkować, jak chcesz).

Natomiast co do tego, że masz homoseksualistów w swoim otoczeniu i nawet o tym nie wiesz, to raczej oczywiste. Wielu jest gejów, których nawet inny gej by nie rozpoznał.

Reznik

i grał w "Świnkach" w którym byli niemieccy pedofile czyli jest trochę do nich podobny - i pedofilia i homoseksualizm to dewiacje seksualne i nic mnie to nei obchodzi , że oficjalnie przestało to być chorobą czy dewiacją, przecież wiadomo, że świat leci ku zagładzie.

Rockman92

pedofil-----czy 18 latek kochający się z 15 latką to pedofil ???w świetle prawa tak......czy to nie głupota ???? a znowu dorosły sqrviel gwałcący 2,3,5.....letnie dziecko chce być uznawany za chorego choć w rzeczywistości zasługuję żeby być karmą dla drapieżników..............chory świat.....

Rockman92

więc heteroseksualizm to też dewiacja? przyczyna heteroseksualizmu jest taka sama jak homoseksualizmu, więc idąc twoim tokiem rozumowania 100% społeczeństwa to dewiaci :) super :d

Ush

"przyczyna heteroseksualizmu jest taka sama jak homoseksualizmu" yyy... lepiej się przebadaj bo nie wiem czy wszystko z tobą w porządku pisząc takie zdanie. Heteroseksualizm pierwotnie służył i służy prokreacji, naturalnej powinności człowieka. Powiedz mi czy to jak facet wsadza penisa w kiszkę stolcową drugiego faceta to to jest normalne? Cieszę się, że nie mam takiego zepsutego , chorego i nieszlachetnego światopoglądu jak ty.

Rockman92

Przyczyna jest taka sama, bo to kwestia hormonów które zalewają płód w pierwszych tygodniach ciąży. Poza tym sam się przebadaj, bo piszesz strasznie ohydne głupoty. I jeszcze ogarnij anatomie ludzkiego ciała oraz podstawy seksualności, bo nie wiem czy ktoś komuś kiedykolwiek włożył "penisa w kiszkę stolcową" (sick!).
I to nie jest światopogląd tylko orientacja, którą ludzie mają narzuconą i na nieszczęscie homofobów (takich jak ty) nie da się jej zmienić. Zamiast wylewać żale na forum, po prostu poczytaj trochę o gejach, poznaj jakichś, pogadaj, zobacz że niczym nie różnią się od "normalnych" ludzi, a od razu zmniejszy się pula niepotrzebnych wrogów. Chyba że masz hejtowanie wpisane w naturę, to ok. Ale to trcchę obciachowe, bo homofobów jest już raczej stosunkowo mało i przez większość społeczeństwa uznawani są raczej negatywnie. A tłumaczenie że jest wolność słowa i masz prawo obrażać homoseksualistów jest tak samo absurdalne, jak zachowanie pewnego klubu piłkarskiego który ostatnio wypowiedział sie tak: "nie jesteśmy rasistami, ale nie chcemy u siebie czarnoskórych zawodników."
pozdrawiam i życzę miłego dnia

Ush

zenit

Ush

"bo to kwestia hormonów które zalewają płód w pierwszych tygodniach ciąży" buahahahahhaha omal nie spadłem z krzesła jak to przeczytałem, z tobą się nawet nie da dyskutować, to nawet nie jest pseudonauką to co piszesz, to chyba jakas nowa religia pedałów. Dobra ja poczytam o gejach a ty wpisz w google homoseksualizm to choroba i tez poczytaj wiele przeprowadzonych badań.

PS : jak sobie wyobrażam, że tacy wynaturzeńcy adpotują dzieci to mnie krew zalewa, udowodnione jest że dzieci wychowywane w związkach homo (czyli wychowywane w nienaturalnej, patologicznej rodzinie) są o wiele bardziej narażone w przyszłości na zachowania patologiczne.


Polecam wywiad profesora który 30 lat badał zagadnienie (jest hmm.. trochę bardziej wiarygodny a jego zdanie na pewno więcej jest warte niż zdanie takiego no-name'a jak ty)

http://www.himavanti.org/pl/c/uzdrawianie/homoseksualizm-jako-choroba-czy-zaburz enie-ktore-mozna-leczyc

Rockman92

sory, ale wyłączyłem po przeczytaniu nagłówka.
polecam to: http://youtu.be/iM2qapAXYjM (całe!)

Ush

kogo to obchodzi kto co lubi ??? gdyby pedały się tak nie afiszowały to by nie było takiej nagonki na nich.......

Reznik

polecam jeszcze taki polski dokument http://www.filmweb.pl/film/Homo.pl-2007-469285 ,można znaleźć po wpisaniu w googlach 2. albo 3. link

@Reznik
sam jestem przeciwko paradom, bo chyba o to ci chodzi. ale ukrywanie się i udawanie kogoś kim się nie jest przez całe życie to chyba lekka przesada. życie ma się tylko jedno i ciężko być szczęśliwym żyjąc w ciągłym strachu, czy ktoś przypadkiem nie wpierd....li ci za to że idziesz sobie z partnerem za rękę. też denerwują mnie ludzie którzy ze swojej odmiennej orientacji robią coś wyjątkowego i gdyby mogli chwaliliby się tym na każdym kroku. ale zdecydowana większość to przede wszystkim ludzie, dopiero potem geje. i sam również rozróżniam gejów od pedałow :P my tu piszemy o gejach, a nie o afiszujących się ciotkach ;p mam znajomych gejów - są w 100% normalnymi ludźmi i nigdy nie potępiłbym ich za to co robią, bo nie robią niczego złego. spokojni, inteligentni, kumple do piwa, na siłke heh :D i wcale nie jest tak że rzucają się na każdego faceta. tak jak hetero nie rzuca się na każdą laskę. proste. w ich zachowaniu nie ma nic dziwnego. nie ich wina że laski ich nie jarają a faceci tak. no i co to kogo obchodzi i w czym jest problem bo tego nie rozumiem. skąd te negatywne komentarze i stereotypy. to juz robi się na prawde zenujące i pokazuje zacofanie polskiego spoleczenstwa.

Ush

można się z tobą zgodzić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones