Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

Jak dla mnie najgorszy aktor grający Spidermana ever. Zrobił z tej postaci nastoletnie gówno

misiek1812

Też tak uważam, nie dorównuje ani Tobyemu Maguire ani Andrew Garfieldowi, już w Impossible był denerwujący. Ale nie o to chodzi, przede wszystkim ma przyciągnąć nastoletnie śliniace się gówniary do kin. Bo dojrzali fani Marvela i tak mają już ulubioną postać, czyli Tony'ego Starka. Co gorsze, jego stary, komik brytyjski Dominic Holland ma poza nim jeszcze trzech synów, pewnie też będą ich wpychać do filmów gdzie się da.

CorporalHicks

Chory jesteś jest dobrym aktorem i człowiekiem nie jestem ślinioncą się nastolatką mam 23 lata i poznałam go a on mnie jestem Polką ale urodziłam się w Anglii i mieszkałam na tej samej ulicy co on ja go znam a go nie oceniam bo po szkole kiedy moi rodzice byli w pracy szlam do niego do domu i znam jego braci i rodziców przyjaźnie się z nim od dzieciaka chodziliśmy do jednej klasy a ty i twój kolega u góry oceniacie kogoś i go obrażacie nie znając go i jego zamiarów

misiek1812

Sam jesteś gównem Spider Man z Tomem Hollandem jest bardzo dobry oglądałam WSZYSTKIE części Spider mana i najgorszy jest Andrew

Emilia_Slawinska_filmweb

Pani Emilia_Slawinska_filmweb, chyba Pani nie chce czytać ze zrozumieniem. Nie wiem jakim jest człowiekiem, być może wspaniałym, ale aktorem jest kiepskim, a wykreowana przez niego postać jest tragicznie słaba, taki nijaki, zawalaty i irytujący gimnazjalista. Opisywałem postać, nie oceniałem ani nie obrażałem człowieka, natomiast Pani od razu mnie nazwała gównem, bez jakiejkolwiek argumentacji. Następnym razem proszę się zastanowić i przeanalizować tekst przed jego skomentowaniem.

misiek1812

Widzisz misiek 1812? I małpa się odezwała hehehehe.

misiek1812

Jednak wykreowany przez niecho i Marvela Spiderman jest najbardziej podobny do oryginalnego znanego z komiksów. Ujęli oni najlepiej jego gadatliwość, rozmowę w trakcie walki i młody wiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones