Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

dla mnie to on wyglada jak prosiak. Na aktualnym zdjeciu wyglada jak s.p. legendarny spieder-man.

http://www.akipostales.com/postales/data/media/99/tom_cruise9.jpg [www.akipostales.com/pos ...]
http://www.hollywoodteenmovies.com/RiskyGallery1.jpg [www.hollywoodteenmovies ...] -haahaha

Marchef_w_butonierce

znajdź mi aktora lub aktorkę,którzy na wszystkich zdjęciach wyszli perfecto.na tych zdjęciach rzeczywiście głupio wygląda,ale who cares?mnie i tak się podoba.a talent też ma:D i to niemały

użytkownik usunięty
Marchef_w_butonierce

buahahhahahahha :D nie ma to jak super zdjecia i wyglad prosiaka, ale przyznam ze jako aktor to ma talent...moze nie jakis wielki ale ma :)

Marchef_w_butonierce

Czy ja wiem czy ma taki wielki talent. Wydaje mi sie że nie jest jakiś rewelacyjny, myśle że jest dużo zdolniejszych aktorów. Ale nie jest taki zły :)

___Lena___

To pierwsze zdjęcie jest bardzo fajne. Hmm, Tom jest aktorem, który trudni sie właściwie w zawęrzonym kręgu gatunków filmowych.Nie jest uniwersalny. Ale dobrze mu to wychodzi, dostaje wiele propozycji. Sądzę jednak, ze nie sprawdziłby się w niektórych produkcjach... Mimo wszystko wiele wniósł do kina akcji, sensacji i za to trzeba go szanować. Grał w kilku dramatach ale kojarzy się raczej z tymi poprzednimi gatunkami. Ja zawsze bedę go pamiętała i to chyba można nazwać sukcesem.

Marchef_w_butonierce

ma talent, jest aktorem na luzie i w dodatku przystojny! moze trpche za niski, ale nobody is perfect :D jest jednym z najladniejszych aktorów !

Marchef_w_butonierce

Zdjęcia stare, chyba z przed 15 lat - oba, musisz być mocno ograniczona jeśli fatygowałaś się na to forum z tą uwaga. Pokaż swój album, to pooceniamy jaka z ciebie pigi, bosze co ograniczone osobniki piszą na filmwebie czasem.

użytkownik usunięty
Marchef_w_butonierce

Tom jest równy gościu, super aktor. Obejżałem prawie wszystkie jego filmy i nigdy się nie zawiodłem. Wygląd chyba też niczego sobie. Każdy może czasem gorzej wyjść na zdjęciu

Tomek aktorem jest dobrym, co do wyglądu to nie będę się wypowiadać, bo pozytywnie to nie jest :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones