Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 647 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

i żadnego filmu w TOP100?
Ludzie bądźcie normalni.

użytkownik usunięty
neo_angin

niestety dla ciebie to nie ja na tym forum jebnąłem głupotę, więc komentarz zamieszczony jest w prawidłowym miejscu

Gdzie tu niby głupota oprócz oczywiście twoich postów.

neo_angin

Istnieje forum jakiegoś filmu/aktora/reżysera, na którym się z nim nie kłócisz? :>

Sebu_BGZ

Nigdy się jeszcze nie kłóciłem na forum Pacino na pewno. Chociaż już czas bo jego many też już go hejtuje. Na forum Burtona z nim się kłócę najczęściej.

neo_angin

http://www.filmweb.pl/film/Zapach+kobiety-1992-1093/discussion/DOZNA%C5%81EM+SZO KU!!!!+MOOOOOOCNE+9+10+%2C+NIEWIARYGODNE...,1737263
:DDD

użytkownik usunięty
Sebu_BGZ


Pewnego razu Juby_ założył temat podważający wysoką pozycję Burtona w rankingu a Ja się do niego przyłączyłem. Natomiast neo_angin tak się przejął tym faktem że zaczął atakować mnie w każdym temacie z kiepskim dla niego skutkiem. Żałosny chłopak który nie potrafi się pogodzić z krytyką swojego ulubionego reżysera.

A ty potrafisz pogodzić się z krytyką swojego twórcy teenage movies? Ty mnie jedziesz? Na forum "Vinci" i "Zakochanego bez pamięci" się kompromitujesz. Razem z Jubym możecie robić za forumowych hipokrytów bo krytykujecie wysokie miejsce Burtona, ale wasz Nolanek na 3 może być jak najbardziej.

użytkownik usunięty
neo_angin

ja leje na twoje opinie, na tamtych forach robiłem sobie z ciebie jaja a ty właśnie wyszedłeś na kretyna, który czepia się czyjejś topki na blogu buahahaha

Nolan nie zasługuje na 3 miejsce ale w odróżnieniu od Burtona jest reżyser dużo młodszy z niewątpliwie większym potencjałem, który nie popełnia wpadek, wnoś coś nowego do kinematografii, a jego dotychczasowe filmy to najwyższa pólka.

Jezu. Zamilcz :). Mam już dosyć tych bezproduktywnych kłótni.

użytkownik usunięty
neo_angin

zauważ że sam to wszystko sprowokowałeś, wiec teraz przestań płakać

Jakbyś nie wbijał na forum mojego ulubionego reżysera i nie płakusiał nad rankingiem to byś miał spokój.

Zaznaczę że napisałeś każdy film w którym zagrał Depp, a nie każdy film Burtona w którym zagrał Depp. Taka mała różnica dla głupka jakim jesteś.

użytkownik usunięty
neo_angin

ale czy na tym forum nie jest czasami poruszany temat Burtona?

Zawsze najbardziej mnie bawi gdy ludzie dywagują nad tym czy coś jest komercyjne czy nie... Można było zobaczyć w kinie? Można kupić na DVD? Słowa KUPIĆ i ZAPŁACIĆ powinny rozwiać takie wątpliwości czy coś jest KOMERCYJNE czy też nie. Czasy kiedy produkowało się sztukę dla sztuki (nie komercyjnie) już dawno minęły, dlaczego? Bo Ci co tworzyli takie rzeczy (nie mówię że złe) już dawno umarli z głodu. W czasach dzisiejszych wygląda to mniej więcej tak - coś zostało okrzyknięte hitem, zarobiło kupę kasy, czyli co? KOMERCJA. Coś okazało się klapą, reklama nie zadziała do kina poszło 10 ludzi na całym świecie, więc co to jest? SZTUKA, produkt NIEKOMERCYJNY bo nie wyszło to zawsze można nadać temu barwy niekomercyjności, wyższych idei itp. Tak naprawdę, jeśli coś trafia do kin i na płyty DVD/BD i inne rzeczy za które trzeba wydać kasę to jest to komercyjne, czy się to komuś podoba czy nie.

darek12322

dodałbym tylko: "bądźcie normalni i nie zawracjacie sobie głowy rankiingami".

darek12322

Sam jestem mocno zdziwiony, że ma tak wysoką średnią. Podejrzewam, że jest oceniany poprzez wybrane filmy. Ja na przykład mam z Burtonem kłopot. Za niektóre filmy (np. Edward, Sok, Charlie) dałbym mu jako reżyserowi 8 - 9, a za inne (Batmany, Planeta Małp) - 7 a nawet 6. Dla mnie jest nierówny i tyle, ale zawsze jakiś film przypadnie wielu do gustu. Stąd średnia 9 jako reżysera, a poszczególnych filmów mniejsza. Takie jest moje zdanie.

darek12322

Ludzie go po prostu lubią i tyle. Wszystkie tego typu tematy są IMO bez sensu, bo każdy ma swoje zdanie, nie zgadza się z drugim i wychodzi z tego jałowa dyskusja. Rozumiem, że ktoś może go nie lubić, ok. Ale takie tematy powstają chyba tylko po to, żeby wywołać burzę, która nic konstruktywnego nie przynosi.
Pozdrawiam.

Gierzyn

ja nie przeczę, że on jest słaby, bo sam go nawet lubię, ale na 1 miejsce chyba trzeba sobie zasłużyć.

darek12322

Nie zasłużył według Ciebie, ale zdaniem innych użytkowników FW dzięki którym znalazł się na tej pozycji, 1 miejsce mu się należy. Szanujmy zdanie innych i tyle.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones