Tamara Arciuch

7,0
8 278 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamara Arciuch

...zagrała w 1 dobrym filmie. Oczywiście chodzi o "Wesele" gdzie zagrała świetnie. Koniec. Poza tym jakieś durne komedie, seriale i nic więcej praktycznie. Dlatego nie bardzo jest za co ją oceniać.

Zygfryd666

za to ja jej nie znoszę :/ może to przez te jej role , ale tak mnie irytuje ta kobieta , że normalnie jak widzę jaw tv to odrazu przelaczam xDD oczywiscie 1/10 : DDDDDDDD

Entuzjazm

Tak też bywa. Ja za na dzisiaj mogę dać 6. Gdyby tylko mniej seriali, więcej filmów. No ale cóż ;)

Zygfryd666

A może ona sama woli być aktorką serialową? Woli czy nie, miłośnicy seriali powinni się cieszyć, że obok Mroczków, Herbusiów i Cichopków w tych ich serialach pojawia się także ktoś, kto potrafi grać.

GinaG

Pewnie sama woli grać w serialach, tylko ja tego nie łapię i nie czuję. No ale w końcu to łatwa kasa...

Zygfryd666

tez ja lubie. ma w sobie coś. faktycznie, w niczym specjalnym nie zagrala, ale z checia bym zobaczylbym ja w jakiejś porządnej komedii, albo innym bardziej wymagajacym filmie

matix87

w TYgrysach Europy ją widziałes nie wiec sie nie wymądrzaj bo zagrała tam super

konrii_2

ale zaraz, o co ci człowieku chodzi? Przeciez ja sie wcale nie wymądrzam. Fakt jest faktem, ze gra w wiekszosci w serialach. Nie wiem gdzie ty widzisz w moim komentarzu wymądrzanie?

matix87

pozdro for konrii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones