Steve CunninghamI

powrót do forum osoby Steve Cunningham

Stoczył piekne walki z Adamkiem,Włodarczykiem czy z Huckiem.Czekam na kolejne pojedynki z jego udziałem

użytkownik usunięty
sador1991

A dla mnie jest przeciętniakiem, bo żaden dobry bokser nie walczy w wadze kruser tylko przechodzi do ciężkiej. Nie od dziś wiadomo że waga junior ciężka jest najsłabiej obsadzona i nie jest to waga dla prawdziwych mistrzów. Z tąd właśnie biorą się tacy papierowi mistrzowie jak Huck, Włodarczyk, Cunningham czy Herelius

Fakt,najlepiej jakby doszło do turnieju Super six to w tej wadze zrobiłoby sie ciekawiej.Mam dosc ogladania Marco Kapitana Hucka jak broni tytuł z bokserami ktorzy nie sa godni walki o tytuł takimi jak Braian Minto czy Adam Richards, a wogole to Huck nie powinien zdobyc tego tytułu Ramirez wygrał ta walke ale oczywiscie walka odbyła sie w Niemczech i pas zdobył Kapitan.

użytkownik usunięty
sador1991

wydaje mi się że to nie jest to forum na którym powinniśmy prowadzić dyskusje, gdyż Cunningham nie mugł grac w filmie z 79 roku

sador1991

A jesteś pewien, że strona dotyczy jego? A bokser to niezły, ale ma pewne wady, czyli słaby cios i niepewnie stoi na nogach przez co stosunkowo często zalicza deski.

Już dzisiaj zmierzy się w rewanżu z Hernandezem. Myślę, że to wygra, ale niewiele mu już kariery zostało, bo ma swoje lata.

Mroovkoyad

Porazka z Hernandezem pokazala ze juz jest po karierze nic juz nie osiagnie ciekawa walka bylaby z Masternakiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones