Silvia NavarroI

Silvia Angélica Navarro Barva

8,7
403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Silvia Navarro

Sylvi navarro wygląda staro.

użytkownik usunięty

Ta aktorka ma dopiero 35 lat a dałabym jej pond 40 , tym bardziej w ostrym makijażu wygląda
staro,jestem ciekawa ile letnią będzie grała kobiete bo napewno nie młodziutką dziewczynę z taką
bardzo poważną twarzą .

Pozazdrościć tylko jej pięknej urody...I to nie prawda ,że wygląda staro... Moim zdaniem jest Najpiękniejsza nie ważne w jakim jest makijażu,Gra aktorska jest doskonała jak i jej osoba :)

użytkownik usunięty
kluska1518

Ale ona ma dopiero 35 lat a wygląda na więcej jej koleżanki są od niej starsze o kilka lat i wyglądają młodziej , nie wiem co jej zazrościć mają inne kobiety lub dziewczyny długiego nosa czerwonej twarzy czy krzywych zarysowanych brew , może jest utalentowana ,nigdy z nią całej telki nie oglądałam ,bo jej za bardzo nie lubię ,ale zobacze jeżeli mi się spodoba w nowej roli w Corazon es tuyo to być może zmienie o niej zdanie ,ale jak to mówią nie zawsze uroda idzie w parze z talentem .).

No,a kim Ty jesteś żeby oceniać jej urodę? I trzeba w ogóle mieć niezły tupet żeby to robić.. można wyczytać z Twojej wypowiedzi jakimi wartościami się w życiu kierujesz.

użytkownik usunięty
alexand

Napisałam prawdę,ok,a jak Wy piszecie o innych że nie mają urody to jest dobrze , a zresztą nikt mnie nie zmusi żebym uważała że Navaro jest super bardzo bardzo prześlczna jak mis świata, i wygląda na 18 lat bo to by bylo przecierz kłamstwo ,moge jedynie napisać ,że jedynie zauważyłam jej talen aktorski dopiero teraz . chociarz nie obejrzałam jeszcze wszystkich odcinków

''Prawda'' to słowo powinno się zgadzać z rzeczywistością, wtedy dopiero można użyć tego słowa. Ty jedynie przekonujesz Nas o swoich odczuciach względem wyglądu Silvii, tak samo nikt nie nakazuje Ci darzyć Ją sympatią. Dam rękę uciąć,że Ty sama podobasz się wielu ale jednocześnie wielu się nie podobasz, tak to jest ''Ilu ludzi, tyle opinii'' Dobrze,że wypowiadasz swoje zdanie na jej temat ale najpierw zwracaj uwagę na pracę aktorską, a nie na wygląd. Nikt nie ma wpływu na to jak wygląda, a Ty zastanawiałaś się jak będziesz wyglądać w wieku 35lat? Z pewnością nie jak 18-latka, no więc właśnie.

użytkownik usunięty
alexand

Ok ,zgadzam się z toba masz racje ,nie jestem pewna jak będę wyglądała w jej wieku Wiesz ja pisałam kiedyś ze nie ma talentu ,bo jej za bardzo nie znałam zdenerwowało mnie trochę ,że wciąż kupywali z nią telki ,a nie z inymi ,ale teraz zauważyłam jej talent dopiero teraz gdy oglądam ,Mi corazon es tuy Ona jest naprawde tam świetna , i się przekonuje dlaczego ona jest waszą ulubienicą ,postaram się o niej nie pisać złych komentarzy ,za tamte ,Przepraszam serdecznie ''

użytkownik usunięty
kluska1518

Być może jest piękna ,jak napisałaś że nie ważne w jakim makijazu ,ale czy widziałaś ją kiedykolwiek nie umalowaną ,??

Wiesz chciałabym w jej wieku tak wyglądać i co do zdjęć bez makijażu to poszperaj w internecie na pewno coś znajdziesz....Powiem ci .że osoby przy których ona występuje podziwiaja jej talent i jej dobre samopoczucie.. Te młode aktoreczki które grają mają mniej tego czegoś nawet nie wciągają mnie ich telenovele.

użytkownik usunięty
kluska1518

OK, być może masz rację , ma talent ,najwiecej go pokazuje w Mi corazon es tuyo ' lubię tą telkę ,a Sylvi genialnie wczuwa się w rolę niani.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones