Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

na 26 tematów:

15 tematow w ktorych poznajemy, ze ludzie uwazaja ją za swietna akotrke, bo jest ładna, w tych tematach dowiemy sie ze ja lubia bo z kims tam chodzila no i ze prywatnie jest sympatyczna;p aa no i uwazaja ze jest swietna aktorka bo swietnie sie ubiera;p (bądz ale tylko w 3 tematach jej nie lubia bo jest glupia bo zerwała z kims tam...ale jest ładna)

1 temat człowieka ..... nie wyraze sie o nim;p uwaza ,ze dwoch aktorów o tym samym nazwiska sa rodzeństwem, tzn pyta czy sa oni rodzenstwem, bo maja te same nazwiska;p

2 tematy, gdie ludzie pisza, ze nie widzieli z nia zadnego filmu;p

7 tematow, w ktorych ludzie maja co do powiedzenia

1 gdzie ktos nas zaprasza na blog (to tez jest zrozumiale)



moim zdaniem powinni zrobic
1 teamt wszystko co wiecie o urodzie, zyciu prywatnym, o urodzie i stylu bycie SM (wogóle nie powinno byc takiego teamtu, w koncu oceniamy aktorow za gre a nie za to co reprezentuja ze saba)

1 temat ze ktos z nia nie ogladal zadnego filmu (ktorego tez nie powinno byc bo po co sie wypowiadac o osobie, ktorej sie nie zna;p)

o rodzenstwie wogole bym skasowala;p

i 7 tematow sa normalne;p

czyli zostalo 9 tematow;p i dziesiaty temat dla osob, ktore uwazaja ja za slaba badz beznadziejna aktorke;p

LaraNotsil

no i moj kolejny temat, ktory zasmieca cale takie forum;p

LaraNotsil

Tylko w tym "problem", że forum służy do wypowiadania własnego zdania. Nudno by było jakby ograniczono tę możliwość. Na świecei potrzebni są też tacy ludzie, którzy odbiegają od reszty i tacy, którzy zaśmiecają (jak Ty to określiłaś) forum. Chociaż dla mnie to nie jest zaśmiecanie. Tak można co najwyżej nazwać pytanie się 100 tys. razy o napisy do jakiegoś filmu.

Los_Pomidoros

A tak w ogóle to już bardziej Twój temat można nazwać "zasmiecaniem" :)


Pozdro ;-)

Los_Pomidoros

a to fakt tez;p a z tego co pamietam, to gdzies tam napisalam, ze moj temat tez zasmieca;p zastanawiam sie tylko po co tyle tematow z jej zdjeciam;p ktos juz zalozyl taki temat...wiec jak aj bym chciała dodac zdjecia to podczepiłabym sie pod kogos;p nie twierdze, ze zle robia ze wypowiadaja swoje zdania;p chwała im za to!!!!!!;p tylko po co az tyle zalozonych tematow z jej zdjeciami? ale fajnie przynajmniej ze nie zostałam wyzwana;p milo mo;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones