Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 385 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

ja po prostu nie mam sił do tego co się dzieje na FW. dzieci oceniają po wyglądzie a takie dno jak ona ma tak wysoką notę! Opanujcie się! jest beznadziejna!

Delicious_

dlaczego dalem jej 10....? poniewaz pomimo swojego mlodego wieku jest coraz to lepsza i nie popelnia juz takich samych bledow jakie popelniala czyli uczy sie na bledach to widac a ja nie daje tylko i wylacznie perfekcyjnym aktorka 10 ps

Elenaa

Elenaa a mnie się aktorstwo Seleny podoba a mam grubo ponad dwadzieścia lat ,ładnie sobie czasem pooglądać ładną naturalną dziewczynę .A przy dzisiejszych zabiegach chirurgicznych w Hollywood taka dziewczyna to skarb ,wystarczy sobie spojrzeć na drugą młodą gwiazdkę Miley jak się stoczyła.A w komediach romantycznych się nie patrzy na nadęte bufory ,a kto by nie chciał mieć znowu 20 lat i tak zgrabnej dziewczyny .

Przemonstrator

Drogi Przemonstratorze, ja mam lat 21 niecałe i nie narzekam na brak ładnych, naturalnych aktorek, biorąc Kristen 'otwórz usta' Stewart, Aubrey Dollar, czy inne. Słodkości i przereklamowanego Disneya, którego pokochałam w dzieciństwie, a dzisiaj splugawionego wprost nie trawię - aktorzyn i ich 'wielkich' produkcji filmowych.

Elenaa

Elenaa tak zgadza się ale z tych przereklamowanych gwiazd Disneya ,tylko ona się wyróżnia reszta to po prostu kicz.Już widzę te Amerykańskie nastolatki naśladujące Miley ,co tu do naśladowania chyba nie latawic-two.

Przemonstrator

Ona i reszta ta sama bajka, więc nie wiem co w niej takiego lepszego, bo prawda jest taka, że nic.

Elenaa

Napisałaś wcześniej o Selenie "dzięki niej świat schodzi na psy."
możesz wyjaśnić co miałaś na myśli bo ja nie bardzo rozumiem czemu to akurat dzięki niej ( i o jaki świat ci chodziło filmowy czy ten prawdziwy ).

Spicke

Domyśl się o czym jest Filmweb.

Elenaa

Aubrey Dollar ( pierwsze słyszę ) ma 30 lat więc nie porównuj jej z 18 latkami.
Kristen Stewart słyszałem o niej tylko dzięki filmowi Zmierzch ( uwielbiam filmy i seriale o wampirach ale przy tym oczy mi się zamykały bo taka kicha ).

Spicke

Ok, wymieniam dalej: Ellen Page, Annasophia Robb, Anna Popplewell, Emma Roberts. Niedocenione i nieprzereklamowane.

Elenaa

Ellen Page ( nie mogę oceniać bo nic z nią nie widziałem )
Annasophia Robb ( widziałem w jednym filmie nawet niezły może powinienem jeszcze jakieś z nią obejrzeć )
Anna Popplewell ( nie przepadam za tą całą Narnią ale 2 części widziałem i nawet niezle grała )
Emma Roberts ( moim zdaniem jest lepszą aktorką od Seleny ) co do niej szczerze się z tobą zgadzam że akurat ona bardzo utalentowana choć nie doceniona.

Elenaa

A tak dla wyjaśnienia jak by ktoś nie wiedział ja Selene Gomez oceniam jako komika a nie ogólnie jako aktorkę bo jak na razie grała w samych komediach i według mnie jest najzabawniejszym żeńskim komikiem jakiego widziałem.

Spicke

To masz klapki na oczach.

Elenaa

"To masz klapki na oczach."
tylko dlatego że mam inne zdanie od ciebie ?

Spicke

Teraz się czepiasz za słówka? A widziałeś wszystkie kobiety-komików? Bo sądzę, że nie. Tylko Selenka Ci w głowie.

Elenaa

"najzabawniejszym żeńskim komikiem jakiego widziałem"
wyraźnie napisałem że oceniam te które widziałem a nie wszystkie na świecie.

Elenaa

Moim skromnym zdaniem oceniając czyjeś zdolności, czy w ogóle wypowiadając jakąkolwiek opinie na forum publicznym wypadałoby przytoczyć jakieś przykłady, podać argumenty.
Poza tym, nawet spełniając powyższe kryterium, można wyrazić swoją dezaprobatę nie obrażając przy tym osoby, której się nie zna i pewnie nigdy nie pozna i nie wylewając tony jadu ;)

rox16

Przeczytaj całą dyskusje, a nie wątek. Później się wypowiadaj, że nie ma przykładów. I co do osoby, którą obrażam też sobie poczytaj, bo kolega sam też lepszy nie jest w zwymyślaniu innych.

Elenaa

Kolega ocenił Ciebie na podstawie Twojego zachowania i tego, co piszesz. Przecież właśnie swoim zachowaniem dajesz o sobie świadectwo, powinnaś o tym wiedzieć.
Przeczytałam cały temat. Widzę, że ta dyskusja nie ma sensu :)

Spicke

Lisa Kudrow jest o wiele lepszym żeńskim komikiem niż Selena.

BelleGunness

"według mnie jest najzabawniejszym żeńskim komikiem jakiego widziałem."
to była moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać.

Elenaa

Zgadzam się ładna i to tyle ona grać nie umie jest beznadziejna....Przemonstrator ona się nie wyróżnia idź na bazar znajdziesz tam mnóstwo bluzek Selenką po 10 zł..taka wspaniała !!!!!!!!!Zgadzam się z Elenąą zawsze kochałam bajki Disneya ale teraz patrze na Selenke i zbiera mnie na wymioty

czekolada14

Nie cierpię jej! Jest sztuczna do szpiku kości!! Czy ładna? To zależy od gustu, ale w mój nie wpada. Lubiłam kiedyś Disneya- mam teraz 17 lat. Jeszcze nie dawno oglądałam HM ;). Ale ona popsuła cały serial- ,,Czarodzieje...".

Jeszcze raz powtórze: Ona jest SZTUCZNA, gra jedną miną, nie umie wyrażać emocji- co moim zdaniem w zawodzie aktorki jest b. ważne.

Za nią za pewne głosują 14-latki i w dół.

Wiola_15

"Ona jest SZTUCZNA, gra jedną miną, nie umie wyrażać emocji"
Wiola_15 Ty ma pewno mówisz o tej samej Selenie?
tzn. zależy co rozumiemy przez oglądanie dla mnie obejrzeć film czy serial to oglądać w całości każdy odcinek a nie 5 minut jednego losowo wybranego odcinka (w 5 minut trudno zobaczyć więcej niż jedną minę czy emocję).

Spicke

Tak, wiem, o czym mówię...

I nie, nie oglądałam tylko 5 minut tej bajki! Mam młodszą siostrę, która nieraz to ogląda, a ja wtedy mam szanse podziwiać 'talent' aktorski Seleny...

I tak, powiedziałam SZTUCZNA, bo to słowo według mnie najlepiej ją określa. I cała moja wcześniejsza wypowiedź jest prawdą- gra jedną miną, a Wy wszyscy tak do niej wzdychacie...

Jest wiele aktorek o 100000 razy lepszych od niej, a o dziwo są od niej nie wiele wyżej, lub nawet niżej w rankingu przez takich ludzi, jak Ty- Spicke! A przy okazji ile masz lat, że tak podniecasz sie tą całą Selenką?



A i przy okazji- popieram Elennaa ;).

Wiola_15

Dobra ja wam powiem tak! W niektorych sytuacjach musze sie zgodzic a w niektorych nie!
1. Wszyscy oceniaja ja bo gra w DC bez wzgledu na to jak gra, cyzli dzieciaki daja 10 a inni 1
2. NIkt nie zwraca uwagi na to ze moze na samym poczatku nie byla zbyt dobra ale z seri na serie, z filmu na film jest o wiele lepsza...
3. Zawiodlem sie na jej muzyce bo plyta KISS & TELL naprawde mnie uzekla a teraz gra jakis glupi POP ktory trafia w gust przecietnej osoby... Wiec Brawo
4. PRawda jest taka ze przez dzieci ktore zaatakowaly internet wiele aktorek jest dyskryminowanych ale to nie oznacza ze powinnismy zrzucic jej srednia na gorsza, bo uwazam ze taka jaka ma jest w miare dobra chociaz podwyzszylbym jej do 8
I nie dlatego ze gra przecietnie ale dlatego ze jest coraz lepsza a nie o to w tym wkoncu chodzi? Szukacie idealu to powodzenia.. Wiekszosc idealnych artystow cpala albo miala jakas chorobe wiec na to tez trzeba zwrocic uwage
5. Moze wam sie nie podobac jej wyglad ale podpisujac kontrakt musiala zgodzic sie na to wiec to nie do niej pretensje bo na co dzien wyglada normalnie.
6. Mysle ze kazdy by chical cos osiagnac na jej miare... Bynajmniej ja chociaz chcialbym wystapic w takim glupim disneyu ale mysle ze nie jestem sam, bo wywolanie smiechu jest trudniejsze niz wywolanie placzu
PS

Wiola_15

"Jest wiele aktorek o 100000 razy lepszych od niej"
zgadzam się sam mogę wymienić ok 100 ale jedno mnie zastanawia skoro jest tyle aktorek nie docenianych to powiedz mi dla czego nie wychwalasz ich na tematach odnośnie nich tylko jedziesz Gomezke której nie lubisz (pewnie nawet nie dajesz im ocen tylko narzekasz że są nisko)?
A swoją drogą widziałem twoją ocenę Miley Cyrus jeśli ta "mega gwiazda" ma być w śród tych o 100000 razy lepszych od Seleny Gomez to gratuluje gustu.
chcesz znać mój wiek najpierw podaj swój bo jestem ciekaw ile trzeba mieć lat żeby ocenić "Hannah Montana" czyli film o rozpieszczonej gówniarze na 10 gwiazdek?
Popierasz elenaa super fajnie że się zgadzasz z kimś kto uważa że każdy kto ocenia Selene wysoko jest dzieckiem oceniającym po wyglądzie ( dla wyjaśnienia tłumokom to znaczy że nazwała mnie jak i każdego innego kto ocenia Gomezkę wysoko płytkim dzieckiem nie wiedząc o nas zupełnie nic i tylko dla tego odezwałem się na tym temacie a nie dla tego że jedzie po jednej z gwiazdek disneya).

Spicke

No Ty szczególnie pokazujesz klasę dementując wpisy po tym, że ktoś ocenia ją po wyglądzie, sam poniżając innych. Więc jednym zdaniem: wychwalaj ją do swojego ołtarzyka postawionego ku jej czci, równocześnie wychwalając jej "zdolności" aktorskie i komiczne.
Polecam na przyszłość przyjrzeć się innym aktorkom, niedocenionym, potrafiącym grać i nieposiadającym nazwiska w stajni Disneya oraz tudzież - wspaniałej i wychwalonej sławy.

Elenaa

hehe ołtarzyka niestety nie mam ale skoro tak bardzo chcesz to może jej jakiś postawie

Elenaa

a tak przy okazji to jasne że klasy tymi tekstami nie pokazuje ale ja obrażam konkretną osobę po przeczytaniu jej wypowiedzi a Ty wrzuciłaś wszystkich którzy wysoko oceniają Gomezke do jednego worka i oceniłaś jednakowo.

Spicke

Ty zrobiłeś to samo z tymi, którzy oceniają ją nisko więc dyskusja zakończona.

Elenaa

Czy ty rozumiesz co się do ciebie pisze?
Ja oceniałem konkretne osoby (moje wypowiedzi były skierowane do konkretnej osoby nigdy do ogółu) po przeczytaniu ich wypowiedzi, nie wchodziłem do każdego tematu w którym ktoś jechał na Gomezke i nie obrażałem go.
Więc ja nie obraziłem wszystkich którzy nie lubią Gomezki a ty obraziłaś wszystkich którzy ją lubią.
Więc nie porównuj mnie do siebie tylko po to żeby poprawić sobie samoocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones