Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 416 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington

i w dodatku grający strasznie na nerwach... Gdyby nie masowy T4 to by nikt o nim nie usłyszał :/

tix666

Masowa to jest Twoja niewiedza na temat TEGO aktora...

tix666

I bardzo dobrze, że dzięki "Terminatorowi" świat o nim się dowiedział, bo może dzięki temu ludzie zechcą poznać jego całą filmografię, która jest naprawdę warta obejrzenia. Worthington w każdym filmie gra zupełnie inaczej, tak jak gdyby nie ta sama osoba tworzyła poszczególne postacie. Jest jak kameleon i to właśnie świadczy o jego wielkich umiejętnościach aktorskich. Widziałam większość jego filmów, więc mam na czym oprzeć swoją opinię. A ludzie, którzy krytykują go, bo widzieli tylko "TS" nie powinni w ogóle wypowiadać się w kwestii jego talentu.

haurka

Haurka całkowicie się z Tobą zgadzam. Założyciel tematu oparł swoja opinie na jednej roli Sama w dodatku niezbyt wymagającej umiejętności aktorskich. To po prostu śmieszne. Jak dla mnie to zwykły troll starający się na silę błysnąć odmiennością zdania i tyle.

Widziałam wszystkie filmy Worthingtona (poza IV kompanią) i w każdym, nawet krótkim epizodzie jest prawdziwy i przekonujący.
Chcesz go oceniać? Obejrzyj np. Salto... dopiero w momencie w którym pojawia się Sam film zaczyna nabierać wyrazu.

To przykre, że ludzie wyrabiają sobie negatywne opinie o aktorach bez wcześniejszego zapoznania się z ich twórczością i w dodatku rozgłaszają to na forach.

haurka

Jaką filmografię?! 10 czy 11 filmów nazywasz filmografią. Oglądałem z nim "the great raid" i "wojnę harta" i jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił..."Worthington w każdym filmie gra zupełnie inaczej"- każdy aktor ze światowej czołówki w każdym filmie gra zupełnie inaczej. Czy na przykład J. Depp w "marzycielu", "hotelu w kurorcie" czy "piratach z Karaibów" zagrał tak samo? Albo czy B. Pitt w "przekręcie" (nawiasem mówiąc świetna rola Pitta), "12 małp" czy też w "podziemnym kręgu" również zgarał tak samo, raczej nie, więc argument tego typu że jest jak kameleon uważam za bezsensowny. W T4 wg mnie zbytnio się nie popisał choć cały film był dla mnie gniotem w porównaniu do pierwszych dwóch części. Ciekawe jak sobie poradzi w bardziej ambitnym filmie nie opierającym się tylko na samych efektach specjalnych. I prawda jest taka że gdyby nie T4 a potem Avatar to nikt nie słyszał by o takim kimś jak Sam Worthington

jacazone

dokładnie tak - nikt by o nim nie słyszał gdyby nie te dwa filmy. a to
wielki błąd bo pomijając nawet te dwa, w których świetnie sobie poradził ma
na koncie jeszcze rewelacyjną kreację w 'salcie'. jeśli jesteś ciekawy jak
sobie poradził w ambitniejszym filmie to proponuje ci go zobaczyc.
oczywiście nie ma sensu mówic o tym że jest jak kameleon bo worthington
rzeczywiście nie ma jeszcze tylu filmów w swojej filmografii. ale za to w
tych w których się pojawił, pokazał się z najlepszej strony.
ma wygląd, ma talent, ma przyszłość - oby również w ambitniejszym
repertuarze (w takim w jakim zaczynał).

tix666

Tak samo gdyby nie Gladiator to nikt by nie znał Russell Crowe ..... aktor jest dobry, więc nie bez przyczyny dostał rolę w T4 i Avatar a nie jakiś typowy wystylizowany pustak z Hollywood

MarkoLodz

Sugerujesz że Crowe stał się sławny PO Gladiatorze? xD

Mr__Orange

Może nie sławny bo już był, ale napewno bardziej rozchwytywanym aktorem.

Mr__Orange

Crow zaistniał dopiero po Informatorze, za ktorego dostal nominacje do Oscara. Szczerze, to i tak wiekszosc ludzi nie zna tego filmu. Mial tez swietna role w Tajemnicach LA ale to bylo pare lat wczesniej. Nikt mi nie powie, ze byl megagwiazda przed Gladiatorem. Dopiero wspólpraca ze Scottem i Howardem przyniosła mu slawe!

Hania_2

Każdy musi się jakoś "wylansować", inaczej ciągle grali by w filmach klasy B :P

mafioso_pl

Przecie w Terminatorze zagrał świetnie,co wy pleciecie to była doskonała rola.Jego mimika twarzy,i kwestie wypowiadane to mistrzostwo świata....

tix666

polecam 'salto'. b. dobry film. worthington stanowczo w nim najciekawszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones