Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

On poprostu był stworzony do tej roli,zagrał idealnie,naprawde dobry z niego aktor.

Rashida

Zgadzam się w 100%. To zdecydowanie jego rola życia. Ostatnio dorwałem 'Stay' (swoją drogą gorąco polecam!), gdzie Ryan zagrał zupełnie inną postać i na miejsce granego przez nigo Henry'ego nie znalazłbym chyba nikogo lepszego! Niezwykłe role potrafi grać Ryan Gosling... Role, w których doświadczeni aktorzy mieliby duże problemy.

daf

A ja zgadzam sie z obojgiem:-) Fanatyk to jego najlepsza rola - rola życia. Widziałem również Stay i tam również zachwycił. POkazał, że potrafi sie wcielić w niejedną postać.
Muszę sobie również obejrzec "Pamiętnik", bo go jeszcze nie widziałem, a z tego co czytam to i tam pokazał, że potrafi grać.
pozdrawiam

Rashida

tak, też tak uważam. teraz właśnie obejrzałam ten film kolejny raz i jeszcze bardziej mi sie podobał. jako skinhead bardzo dobrze sie prezentował, dobrze zagrał.to nprawde świetny aktor!

Rashida

W "Fanatyku" widziałam go pierwszy raz (wczoraj, nawiasem mówiąc ;]), a dzisiaj znalazłam go tutaj, na filmwebie, i na widok jego zdjęcia myślałam że nie wyrobię :) Ale zgodzę się: w "Fanatyku" zagrał genialnie :)

rks

Oj tak,zagrał poprostu świetnie!!!Muszę zobaczyć inne jego filmy!!ale co do Fanatyka to uważam ze to była rola jego zycia!!

Meredith_2

jak dla mnie to najlepiej zagrał w Pamiętniku, ale inne jego filmy też są super. Nie wspomnieliście jeszcze o odmiennych stanach moralności, tam również wypadł nieźle :)

Rashida

rashida nic niedodam bo to co napisalas to święta prawda niewymaga updatów :)


p.s
anarhistka - juz cie lubie - chocby za samo zdjecie

RIP SID

Rashida

zgadzam sie swietnie zagrał Dannego, film rewelacja lecz końcówka mnie zaskoczyła ...

Rashida

Zgadzam sie, w fanatyku byl swietny, pasowal do tej roli.. a ogladaliscie Śmiertelna wyliczanke? wlasnie do takich rol jest stworzony - inteligentny, przebiegly, bystry, ogolnie zly, ale ma tez w sobie cos, przez co czuje sie do niego jakis rodzaj sympatii.. wlasciwie taka tez mial role w fanatyku.

Freckles

w takim razie polecam jeszcze "Half Nelson" - b.dobry film i super..

Freckles

całkowicie zgadzam się z Jacqueline. W "Śmiertelnej wyliczance" był genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones