Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling
ILoveHaribo

WOW coz za ciekawa wypowiedz!

rybcia13

prawda?

rybcia13

Nie ma tu wiele do rozpisania. Zagrał 1 znaną rolę i to cała jego "zacna kariera"

ILoveHaribo

to przynajmniej napisz co to za rola(wg ciebie), bo jestem ciekawa?
poza tym Gosling jeszcze nie umarl, wiec chyba bezsensu jest rzucanie haselek w stylu "cala jego zacna kariera".

rybcia13

Mam na myśli "Drive". Reszta filmów z jego udziałem miała kiepskie fabuły i zalatywała tandetą. Chyba w tym kraju jest coś takiego jak wolność słowa więc czemu mnie potępiasz? Mam prawo do własnego zdania.

ILoveHaribo

nie potepiam, tylko smieszne sa dla mnie komentarze, gdzie ktos wszem i wobec oznajmia, ze daje 1/10 i hasla w stylu aktor 1 geby i roli.

ILoveHaribo

I co? Już szarańcza egzaltowanych paniuś obsiadła?

Myślą, że swoim wrzaskiem wszystkim wmówią, że to wielki aktor, a to zwyczajny dandys, na widok którego co nie co im się rozluźnia... Nie mogą przecież przystać na to, że są takie prymitywne, dlatego będą do upadłego się upierać, że chodzi o sztukę...

robokopo

Niestety, oceny z filmwebu opierane są tylko i wyłącznie na popularności danego aktora/filmu itp. , a nie jakości. A to, że nasze polskie społeczeństwo nie jest obiektywne to niestety zasługa ich samych. Dziękuję za uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones