Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,1
2 717 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley

..godna obejrzenia. Fakt, że nie wygląda naturalnie, ale i tak jest piękna i tylko ją w całym filmie przyjemnie mi się oglądało. Cała reszta tego filmu to męczarnia, a na nią, mimo, że talent mikrutki, patrzyło się z przyjemnością.

jakubdusza

Dla mnie oprocz niej podobaly sie jeszcze efekty specjalne, a fabula i akcja byla totalnym dnem :D
Troche podobna do Joanny Krupy.

Parnassus

no nie ma co macie super gust , babka bez choćby odrobiny talentu , dupą zdobyła role , a co do pani joanny krupy to takie samo wielkie nic , ani to ładne ani nie potrafi przez te silikony itp poprawnie mówić ani po polsku ani po angielsku , świat schodzi całkiem na psy skoro ludzie zachwycają się kawałkiem plastiku wyprodukowanym w jednej z renomowanych klinik , tandeta i kicz .

TheGoldi07

Czy ja mowie o jej talencie aktorskim?
Podobala mi sie jej fizyczna powłoka that`s all dude!

Parnassus

Popieram :D Od szyi w dół naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Mimo szczupłej (lecz nie chudej) figury był i kawałek dupci, i push-up też robił odpowiedni efekt na klacie. Patrzyło się miło :P

TheGoldi07

No właśnie, fizycznie było na co popatrzeć! Są dziewczyny piękne, są utalentowane oraz są i piękne i utalentowane. Ona jest piękna :) A to, że miała operacje plastyczne..... (jeśli miała, bo może tak po prostu wygląda, nie wiem) nie zmienia faktu, że jej twarz i ciało mi się podobają. Czy naturalne = ładne, a nienaturalne = brzydkie? Chyba nie.... . Szpilki są nienaturalne, żel na włosach jest nienaturalny, antyperspirant pod pachą to też nic naturalnego, depilacja....etc. A Ty koleszko (TheGoldi07) sam ją bzykałeś na castingu, żeby wiedzieć, że dupą zdobyła rolę? Fajnie tak sobie siedzieć przed kompem i ubliżać nieznajomym, którzy odnieśli jakieś sukcesy? Na pewno super....

Parnassus

no podobne są do siebie rzeczywiście :)

jakubdusza

od szyji w dół bardzo ładna, twarz totalne nieporozumienie natury i bład graficzny

wymiana

peeszet

Twarza to przypomina sparalizowanego glonojada ;)

Eth

szkoda że to poniżej głowy jest produktem wykonanym w pewnej klinice chirurgiczej , wystarczy miec kase żeby coś takiego mieć gdzie ten świat gdzie ludzie byli naturalni i mozna było woerzyć że to unikat a nie taśmowa produkcja .

TheGoldi07

Daj jakies wiarygodne zrodlo traktujace o tym, ze ta modelka robila sobie operacje plastyczne?
Po wpisaniu slow kluczowych google, nic mi nie znalazlo, za to znalazlo inna wzmianke:
"Rosie Huntington-Whiteley to jedna z najpiękniejszych i najseksowniejszych modelek na świecie. Jaki jest sekret jej olśniewającej urody?

Nowa gwiazda Transformersów i najseksowniejsza kobieta według magazynu Maxim wyznała, że jej recepta na piękny wygląd jest bardzo prosta.
Rosie twierdzi, że kluczem do pięknej cery i zdrowego ciała jest działający zbawiennie długi sen."

Parnassus

Jaki piekny wyglad ?
Cialo ma zgrabne, ale jej twarz jest szkaradna.
Spotykalem sie juz z modelka i wiem jak bardzo moze je zmieniac make-up, wiem tez ze srodowisko modeli jest lekko wypaczone, ale bez jaj... glonojady nie sa najseksowniejsze ;)

Eth

coś mi się jednak zdaję, że i tak pękałbyś z dumy, gdybyś obejmując ją w pasie szedł sobie ulicą, a innym chłopakom by szczęki opadały.... :)

nie podejrzewałem się o takie stwierdzenie, ale używając Twojego nazewnictwa muszę to napisać: GLONOJADY SĄ BAAARDZO SEKSOWNE !
:P

jakubdusza

Kolega nie zaprzeczył, że laska jest zgrabna, ale twarz ma do wymiany :D. Mając taką na co dzień, po pewnym czasie pokochałbyś maski BDSM (najbardziej te bez otworów na usta) hahah :D.

Parnassus

Żaden sen nie zapewni takiej urody :D Czasami chirurg, a najczęściej po prostu geny. Albo się ma szczęście, albo się ma pecha :P.

peeszet

...lub papierowa torba na głowę ;P.

chryssalid

jak można było zatrudnic do takiego zarąbistego filmu taka brzydote,co za paskuda,cały film mi spieprzyła ta swoją mordą,całe szczeście że transformersy mają ładne buzki aż miło było na Nich popatrzec:):):)

hania197510

Pozostanę przy swoim - ten film był tak słaby, że jej drętwa gra i niewyjściowa twarz naprawdę niewiele w nim popsuła :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones