Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,1
2 717 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley

113 głosów...

użytkownik usunięty

Grała tylko w jednym filmie, który na dodatek czeka na swoją premierę, a i tak 113 osób ją oceniło a 27 dodało do ulubionych (pewnie za wygląd).
Aż się nie mogłem powstrzymać, żeby skomentować.

---
No chyba, że jakiegoś przedpremierowego pirata znaleźli.

Takich idiotów nie brakuje... Zobaczą ładną laskę (bo to trzeba jej przyznać) i oceniają jej wygląd , a nie jej grę aktorską . -.-

gogiv1

To na FILMWEBIE system oceniania polega tylko na tym żeby film/reżysera/aktora/aktorke oceniać pod względem filmowym/aktorskim? Ja na przykład daje ocene 8/10 aktorce Gwyneth Paltrow za urode, bo mi się podoba i tyle.
Tak samo oceniłem ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY!
Wiadomo, że gra aktorska też jest ważna, ale jak nie ma się urody/wdzięku którym można wszystko nadrobić to nie ma czego szukać w Hollywood!

kop3k

Zobaczymy po całym filmie, ale jest brzydka i na dodatek na zwiastunie miała laga (nie mogę z niej) otwarte usta i stoi. Czy scena jak leży pod biurkiem i płacze, czy spada w budynku, czy jak jeszcze są w łóżku. Wiecznie ta sama twarz (hahaha)
A Megan jest boska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kop3k

Proszę Cię, kop3k- rozwalasz mnie? Przeczytaj przynajmniej jeszcze raz to co napisałeś, walnij się w głowę i pomyśl....

kop3k

ale pie*dolenie teraz kopek. szczerze tak sądzisz? ciekawe, jodie foster jest niby ładna? nie, a jest zayebystą aktorką i dostała kupę nagród .
dalej, Helena Bohnam Carter? Też jakaś PIĘKNA NIESAMOWICIE nie jest, ale jak tylko widzę, że jej nazwisko jest na jakimś plakacie filmowym, to pójdę na ten film i w ciemno, bo to niesamowicie zdolna aktorka.
Hilary Swank, która ma bardzo ostre rysy twarzy, niemalże w pewnych momentach męskie, ale gra świetnie i jest super aktorką.
Emma Thompson - to samo(nie piękna, a gra i nie narzeka na propozycje)
Whoopi Goldberg - to samo
Marion Cotillard - to samo, mi przynajmniej się nie podoba , nei jest jakaś piękna, a aktorą jest dobrą i ją w filmie zatrudniają
Sigourney Weaver- to samo
Maggie Smith
Reese Witherspoon - jak dla mnie jest brzydka, byc moze komus sie moze podobac.
Gwyneth Paltrow - jest jak dla mnie obrzydliwa:)

to tylko moje subiektywne odczucie, wskazałam kilka aktorek, które wg mnei pięknościami jakimiś nie wiadomo jakimi przecież nie są, a na propozycje filmowe nie narzekają i zapewne większosc usłyszawszy ich nazwiska będzie wiedziało o kogo chodzi....więc takie gadanie'Wiadomo, że gra aktorska też jest ważna, ale jak nie ma się urody/wdzięku którym można wszystko nadrobić to nie ma czego szukać w Hollywood" to po prostu SMIECH NA SALI.

a nawet powiedziałabym ze jest na odwrót. jeśli kobieta nie jest chodzącą pięknością, a gra wspaniale, to właśnie ją zatrudnią.

Eryniae

i jeszcze jedno- takie aktoreczki jak ona, czy foxówna, czy milion innych ktore są faktycznie ładne, uważają że dobra d*pa i cycki wystarczą do bycia aktorką, to się okazuje że niekoniecznie.

Eryniae

Nie wiem czemu, ale ona w niektórych momentach przypominała mi Joannę Krupę :P W ogóle co ona miała z ustami??

agata0707

Moim zdaniem jako Carly poradziła sobie nieźle.

Nie trzeba znajdować pirata... przedpremierowo już w większości kin grają...

użytkownik usunięty
Palinka001

Dzięki za info, nie wiedziałem.

A co do oceniania aktorek na podstawie urody, to trochę tak jakby oceniać produkty po opakowaniach - uatrakcyjniają one zawartość, ale myślę, że nie są najważniejsze.
No ale przyznam, że jak aktorka dobrze gra i dodatkowo jest piękna (nie mylić z - ładna), to wywołuje na mnie jeszcze większe wrażenie. No ale myślę, że każdy jest w jakimś stopniu subiektywny. Nic ta to nie poradzę. ;-)

Ja owszem, dodałam ją do ulubionych, bo cenię ją jako modelką. Filmu jeszcze nie obejrzałam, więc na razie się wstrzymuję od oceny.

franklysaid

niczym specjalnym nie nie urzekła ... chociaż jak na pierwszy na głeboką wode ... ujdzie ...

ja zaś dodałem ją po filmie i dałem jej 7/10 a to dla tego że jest ładna bo jest ale i też dlatego że spodobała mi się jej gra aktorska w filmie transformers 3 na chwile moim zdanie zapowiada się fajnie zobaczymy co będzie dalej z jej kariery aktorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones