Ron PerlmanI

Ronald Francis Perlman

7,6
22 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ron Perlman

...to jest właśnie jego atut i dlatego jest takim genialnym aktorem. Radzi sobie świetnie z każdą swoją rolą.

użytkownik usunięty
sss_111

Co wy w nim takiego brzydkiego widzicie ? Ja zawsze uważałam go za przystojnego faceta i tak już chyba zostanie :)

To dobrze;) bo wiesz, większość osób cały czas się go czepia bo jest szpetny, a według mnie aktor nie musi być piękny.

użytkownik usunięty
sss_111

Oczywiście że nie musi być piękny :) mnie czasem do szału doprowadza, jak wchodzę na profil jakiegoś kompletnie nie znanego aktora czy aktorki a tam ocenka prawie 9 ! no i za co ? wystarczy mi spojrzeć w zdjęcie profilowe i zagadka wyjaśniona :)
A co do Ron'a to dobry aktor, lubię go. I w życiu przez myśl mi nie przeszło że jest on jakiś obrzydliwy.

No dokładnie, masz całkowitą rację. Ale co zrobić, takie czasy, mało kto ocenia teraz grę aktorską, większość patrzy na wygląd lub w czym zagrał. Ale dobrze, ze są jeszcze tacy użytkownicy jak my;) he pozdrawiam.

użytkownik usunięty
sss_111

Czasy fatalne, ale dobrze, tak jak piszesz, że są jeszcze ludzie doceniający głównie czyjś talent a nie powłokę zewnętrzną, która jest cholernie myląca :) byle takich osób więcej. Też pozdrawiam ! :)

sss_111

Zacznijmy od tego że Ron nadrabia braki w urodzie swoim głosem. Za każdym razem jego obecność w filmie,jego głos dodawała produkcji mocnego klimatu :-)
Uwielbiam go za Hellboya,Slade'a i Polowanie na czarownice .
PS : Ron napisał książkę ,w której opisał swoje życie i to jak zmagał się z kompleksami..wie ktoś może jaki był jej tytuł ?.

użytkownik usunięty
dawid10809

Moim zdaniem psuje każdy film w którym się pojawia. Zawsze jest efekt: a to ten co grał w ... i po roli.

Ja i tak wolę go jako dubingera , jego glos w tytanach i James earl Jones jako Vader to dwie najlepsze roboty głosowe :-)

sss_111

nie jest aż tak paskudny. wygląda trochę jak Filip hajzer. niektóre osoby lubią taki typ urody. zresztą na powodzenie nigdy chyba nie narzekał, a osobę partnerską z którą był ponad 30 lat zdradził jako stary dziadek z ponad 20 lat młodszą osobą XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones