Robert Więckiewicz

8,2
82 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

Czy Wy też boicie się że kiedyś spotkacie go w swojej lodówce? Mam przesyt gościa a udanych ról tyle co kot napłakał :/

ryandel

NIE,BO R.WIĘCKIEWICZ JEST BARDZO DOBRYM AKTOREM W PRZECIWIEŃSTWIE CO DO NIEKTÓRYCH LANSOWANYCH PRZEZ STACJE TV

ryandel

Ja mam jego niedosyt. Chcę więcej !

Magdala19

Dokładnie, jest tak świetnym polskim aktorem że aż chce się oglądać filmy z nim. Nie zabiega o sławę i popularność, robi to w czym jest najlepszy. Gra w filmie i teatrze i nic nie udaje. :)

ryandel

Udanych ról ma cała masę (oczywiście moim zdaniem, o gustach się wszak nie dyskutuje). Boję się otworzyć lodówkę ze względu na zera polskiego kina, jak Adamczyk czy Karolak. Więckiewicz nie gra w czym popadnie, mam wrażenie że przed podpisaniem kontraktu przemyśli zawsze czy to nie będzie crap. Nie widać go w tych masowo kręconych, nędznych 'komediach romantycznych' czy innych chłamach, a że w tym kraju tylko takie produkcje są masowo reklamowane, trudno powiedzieć żeby Więckiewicza się za dużo oglądało. Powiedziałbym, że nawet jeśli ogląda się filmy w ilościach hurtowych, to ciężko naoglądać się tego aktora ponad normę.

ryandel

Bzdura, Więckiewicza można oglądać bez przerwy, ale wątpię aby do tego dopuścił. Kwestia dobrych propozycji, ról godnych uwagi, świetnych scenariuszy. Niestety na jednych "Odwróconych" powstaje w Polsce 7-8 miałkich papek, adoptowanych z zachodu z praktycznie zerowym wkładem jakościowym. To samo dotyczy scenariuszy filmowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones