Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

FAJne zdjęcie ktoś wstawił, bo tamto to mnie dobijało.
A i tak w ogóle zaczęłam doceniać PATTINSONA jako aktora. Podoba mi się w roli w "KLĄTWIE PIERŚCIENIA" i nawet w zmierzchu zaczął...
Nie stałam się fanką oczywiście, ale Roberta (muszę przyznać) ma "talent" i to serio!;)
PZDR>

Dusia15

serio?

Shelby1603

serio
<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

Dusia15

wow :<

Shelby1603

czemu "wow"?
za krótki
Za krótki
Za krótki

Dusia15

od za krótkiego posta jest spacja. temu "wow", że się dopiero teraz skapnęłaś. a te zdjęcie mi się nie podoba poprzednie było ładniejsze, ale o gustach się nie dyskutuje.

LeaMao

no nie mów???
Dla twojej informacji dopiero od paru dni jestem na filmweb, więc skąd miałam wiedzieć, że od "Za krótkiego posta jest spacja" he?
A jak tamto było ładne, to sorry, ale fakt O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE!!!;)

Dusia15

Tak te zdjęcie jest o wiele lepsze...

Daniela_Lujan_87

Wygląda jak lizus.

rattyMonster_

Po prostu wróciliśmy do stanu z lutego/marca- o ile dobrze kojarze,
wtedy znowu każdy narzekał, że zdjęcie tragiczne.

A Tobie Dusia pasowałoby język skrócić, bo szczekasz bez zastanowienia w każdym poście. Aż niemiło czytać :<

Shelby1603

Przecież nigdy tak nie było, żeby się wszystkim jedno zdjęcie podobało, więc to wszysystko sprowadza się do apokalipsy na tym forum, bo innym się podoba, a innym nie. I tak wkoło macieju.

Niestety, już jej nie można pomóc, one wszystkie bronią swojego jakże inteligentnego zdania ;<.

rattyMonster_

Ciekawa jestem tylko ile tematów o samym zdjęciu < o jego zmianie lub oczekiwaniu na nie> powstanie jeszcze na tym forum. Bo z 10 już chyba jest.

Shelby1603

boże! wygląda jak by się naćpał!!!!!!!!!! okropne! fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;/

przeciez ma ładniejsze zdjęcia. kto to wymyślił by zmieniać?

Shelby1603

Shelby przecież tego sie można było spodziewać ;) każda zmiana jest komentowana a to, że większość chce zabłysnąć na forum zakładając nowy temat zaczyna być już normalne, bo chyba niektórzy myślą, że im więcej tym lepiej.... ;p

sisi421

a to zdjęcie moim zdaniem w ogóle do niego nie pasuje.... :/

sisi421

o Jezu znowu Dusia. idź dziecko pooglądaj Hanne Montane, czy High Sql Musical, jak Ci się nudzi, a nie zaśmiecaj forum takimi samymi tematami.
ja wiem ze nauczyłaś się obsługiwać usługę `dodaj nowy wątek` i musisz się pochwalić.
no ok, pochwaliłaś się, i spier.dalaj.

``Hit me Dusia one more time`` . ;ddd

Domish

ej nieładnie tak e.e no no ..
jeszcze dziewczyna zamknie się w sobie i co ? pozostanie w tym świecie disneyowskim ..
a ja nadal mam nikłe nadzieje, że kiedyś się z nie wykaraska :D
trzymam za nią kciuki :)

Misery_

eee ona jest stracona na zawsze, wejdź na profil i przeczytaj co sądzi o Disneyu,
smutne. ;(

Domish

wiem widziałam .. ale ja nadal w nią wierzę ..
walczę o nią do ostatnich sił .. nie poddam się :D

Misery_

nie wiesz jaki wyhodowany w mózgu wirus Hanny Montany może być groźny !
uciekaj póki możesz.

Domish

ej .. nie wiedziałam, że to jest zaraźliwe ..
okej wycofuje się .. niech się pogrąża ile chce
to nie dla mnie ... nie mam zamiaru śpiewać przez sen jej piosenek

Misery_

ja się założę że Ty przez sen już włączasz Disney Channel i oglądasz Hanne, nie wiem czy jest dla Ciebie ratunek. ;dd

Domish

na moje szczescie nie posiadam disney channel :D

Misery_

ja też bym nie chciał ale chciałem od czasu do czasu widzieć Tom`a i Jerry`ego na Boomerangu, a Disney był w pakiecie. ;(

Domish

o ile się nie mylę to można blokować kanały .. :D

Misery_

czy na hasło zrobić coś takiego .. nie jestem dokładnie pewna ..

Misery_

no a gdzie edukacja dzieci pod względem kulturowym? czasami lecą pełnometrażowe inteligentne animacje.
już nauczyłem moją 6 letnią kuzynkę mówić `ba` i przełączać na Boomerang zawsze wtedy kiedy idzie `Nie ma to jak hotel/statek`, `Hannah`, `Czarodzieje skądś tam` czy inny syf. ;d

Domish

ejj nie mow .. zaczynam sie robic zazdrosna, ze nie mam disneya dla tych pełnometrażówek .. :D to takie nie fa-ir

Misery_

spoko. gdzieś na youtubie był kanał ze wszystkimi bajkami. Polish disney czy coś. ;d

Domish

jak dobrze, że jest internet .. bez niego bym nie przeżyła .. :D

Misery_

przesadzasz. ;d życie bez internetu nie jest złe (wmawiam sobie bo mam szlaban hahaha. ;d)

Domish

gdyby nie internet nie miałabym przyjaciół :( byłabym zupełnie sama
internet to moje życie .. a najbardziej to filmweb
kocham ten portal <33333 ahh <3 bez tego moje życie by nie miało sensu ..
:D

Misery_

hahaha przestań tyrać dzieciom neo, nawet podświadomie. ;dd

Domish

racja ..
chyba pora iść spać ..

króóótkii

Misery_

Mnie również się to zdjęcie Roberta bardziej podoba od poprzedniego

Euhenia_2

szkoda mi Sean`a Bean`a na Twej miniaturce.

Dusia15

ani te stare zdjęcie nie jest ładne ani to. Okropne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones