Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Ma coś w sobie ;DD i to jak gra takiego romantyka ;p i ta jego bujna czupryna jest świetna ;)

cytrynka15

Robert "Parkinson"xD Tak mi się jakoś skojarzyło;P

Ewka15

hehe, a wiesz że mój chłopak tak go nazywa ;P

synthia

No to mam podobne skojarzenia co Twój chłopak;P;))

Ewka15

Jest choroba Parkinsona, więc może tak się kojarzy, bo niektóre dziewczyny są chore na Pattinson tzn. mają na jego punkcie ogromną obsesję.

_Natalie_

Hmm, ja tam nie mam żadnej wielkiej obsesji... Kolo jest spoko;) A jedna moja kumpela jak o nim opowiada, to się tak trzęsie, że może dlatego tak mi skojarzyło...;P

Ewka15

bOOskii jest....;)
CIaaacho......
..............

cytrynka15

Nie jest najgorszy,ale czegoś mu brakuje...To tylko moje zdanie,dla mnie nie jest żadnym super przystojniakiem,bo jest wiele ładniejszych od niego....

Fallen_Angel_90

ja w ogóle jeszcze nie spotkałam faceta którego uroda by mnie powaliła xD

arwena16

musisz być w takim razie bardzo wymagająca ;)

more_than_a_woman

nieee... xD owszem widziałam bardzo ładnych facetów no może lepiej jak powiem przystojnych ;) ale żebym po prostu padła pod wrażeniem urody kogoś to nie xD

arwena16

masz rację.... przyznaj jednak, kogo wygląd o mały włos nie przyprawił Cię o takie 'padnięcie ? ;p

more_than_a_woman

masz na myśli mr Roberta...? :D no tak... niezły z niego facet...ale hm... o padnięcie by mnie doprowadził gdybym go znała i miała u niego szanse :D hm to wtedy:D
jak go poznam to Ci powiem :d

arwena16

nie miałam na myśli Roberta ;) owszem, podoba mi się ale nie szaleję za nim jak inne dziewczyny, fascynuje mnie bardziej książka "Zmierzch" i jej kontynuacje oraz ich ekranizacja...

more_than_a_woman

cóż to dobrze:) hm.. naprawdę nie ma nikogo przez którego padnę pod gromem jego urody.Pattinson mi się podoba i hm jakbym go poznała i by mnie gdzieś zaprosił to nie odmówię ale nie rzuciłabym się na niego i nie wyczekiwała noce pod jego domem ;) hm.. już gdzieś to chyba pisałam xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones