Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Tak sie zastanawiam po tych komentarzach.Jak dla mnie jest ani strasznie brzydki ani przystojny,normalny.Już przystojniejszy jest Jason Dohring z Moonlight(Pod osłoną nocy).

lilly1992

Kwestia gustu. Ja też nie uważam Roberta za niewiadomo jakie cudo. Tak samo Jasona (widziałam fotki). To ja już wolę J. Rathbone'a.

lilly1992

to wasze porównywanie mnie przytłacza.

foreverE

Dlatego wyraźnie podkreśliłam - to kwestia gustu i już czas najwyższy zejść wreszcie z tego chłopaka.

xena_4

Ty tak. autorka tematu nie.

lilly1992

Jak dla mnie to nie jest ani super przystojny, ani obleśny jak niektórzy twierdzą. Jest jaki jest i nikt tego nie zmieni. Mi tam jako Edward się podobał:)

lilly1992

zgadzam się!
Pattinson jest koszmarnie brzydki w przeciwieństwie do Jasona Dohringa.

lily99

http://www.filmweb.pl/o145714/Jason+Dohring
tutaj sobie komentuj.

foreverE

Też tak sądzę. Chcecie komentować Jasona, to na jego forum jest dostatecznie dużo miejsca, żeby napisać, to co piszecie tutaj. Osobiście sądzę, że Robert Pattinson bardzo uczuciowo podszedł do roli Edwarda. Gdy po raz pierwszy odezwał się do Belli mówiąc "Hello", wiedziałam, że wybrali idealnego aktora. Powiedział to tak, jakby na raz, dwa, trzy kazali mu być zwykłym człowiekiem. I chyba o to chodziło :)

na_krecona

"Gdzie on jest przystojny?"
Na photoshopie. Na normalnych zdjęciach wygląda przeciętnie. A nawet gorzej.

na_krecona

To nie chodzi o to żeby komentować tu Jasona :P podałam taki przykład bo on też grał wampira.Skoro go wybrano do roli przystojnego wampira to mam prawo napisac ze nie pasuje do tej roli bo nie jest według mnie przystojny.No chyba po to jest forum a nie tylko po to by fanki mogły rozpisywac sie o jego urodzie(ktorej brak:P)

lilly1992

niech zacytuję - 'Już przystojniejszy jest Jason'.

lilly1992

właśnie ta jego przeciętność sprawia, że ma w sobie to coś. Te wszystkie gwiazdki są zbyt śliczne i przystojne że aż rzygać sie chce. Więc drogi Robercie noś sobie te tluste wlosy i 5 dniowy zarost ale bądź sobą i nie zmieniaj się w Zacka Efrona i innego typu gowno. I TAK JESTES BOSKI:)

Ana99

Tutaj się zgodzę:) Jak widzę tego lalusia Zacka to mnie trzęsie, a tutaj proszę pojawił się zwykły facet który nie zmienia się na siłę:) Mi tam on nie przeszkadza, jest świetny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones