Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Hmm cos ostatnio nasz robercik spada w rankingach. Czyżby fani już sobie dali spokoj:(?

robertomanka00

Może skończyła się moda na Sherlocka i Iron Mana?

srebrna

tak, oceniajcie aktora po jednej/dwóch rolach... trochę mi tu zalatuje hipokryzją.

kleministka

to jest nie sprawiedliwe żeby spaść z 7 czy 8 msc na 28...;/

robertomanka00

To tylko świadczy niskiej 'jakości' fanów. Ja go wielbię od 11 roku życia. Moje uwielbienie do jego osoby nie zbledło nawet gdy poszedł 'siedzieć' i nie wydaję mi się by kiedykolwiek to miało nastąpić.

Bless

Gorgo_

Lato jest i ludziom chyba odbiło o.0
Teraz przed Robertem w tym rankingu są takie osoby, które pierwszy raz na oczy widzę :/

Sinta

ja np nie zgadzam się z tym ,że Stephen King to taki dobry aktor... ok pisarz i scenarzysta świetny ale co on robi w Top aktorzy chyba na 16 miejscu ... a tymczasem Robert jest na 25 ;/

Marzycielka13

Prawdziwi miłośnicy kina-na taire rankingi w ogóle nie zaglądają..Ja mam je w pięcie...

dobbiacco_attersee

no tak ale chyba przyznasz ze to jest denerwujace zeby lepsi byli w srodku a nie znani na poczatku

robertomanka00

Ostatnio zrobił się, za przeproszeniem, cholerny burdel we wszystkich rankingach. Dobrzy aktorzy są nisko, a jacyś bożyszcze nastolatków wysoko. Pomińmy już Roberta, np. taki Pitt, DiCaprio, Day Lewis (i wielu innych) spadli na sam dół lub w ogóle wypadli z rankingu.
Albo u aktorek - Meryl Streep za Beckinsale.
Tragedia.
A ten Stephen King... no cóż, to już mnie lekko rozbawiło ;P

Progresywna

mnie też , a właściwie nie rozbawiło tylko zdziwiło ...
ja nie wiem z kąd wzieło się tam takie zamięszanie ...
ostatnio Robert awansował z 25 na ... 24 ;/

robertomanka00

Nie ma co sobie głowy zawracać, ranking jest jak najbardziej względny n o i jak ktoś już wcześniej wspomniał często nad talentem przeważa tu popularność;]

robertomanka00

Moi drodzy, na początku serdecznie wszystkich witam! Bardzo dawno mnie nie było (ale nie znaczy to, że o RDJ zapomniałam, o nie!).
Jak już się przywitałam, to mogę pisać... ;-)

No fakt, ostatnio nam trochę spada, ale dla mnie ranking filmwebu absolutnie nic nie znaczy (mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam). Miejsce 24 czy 2 nie zmienia talentu aktora. Jedynie ukazuje, jaki wpływ na kinomanów ma komercja. Wyszedł "Sherlock Holmes", "Iron Man 2" i RDJ ma niezliczone ilości fanów. O aktorze trochę ucichnie, to kin trafi jakiś długo reklamowany komercyjny chłam i Robcio nam spada na miejsce 24. Zgadzam się z Gorgo_, faktycznie to wskazuje tylko na jakość fanów...

No dobrze, nie ciągnę już moich wywodów, bo jeszcze ktoś stwierdzi, że się mądrzę itd.

Jeszcze raz przesyłam gorące uściski! :-)

rybka254

zgadzam się to świadczy o fanach ,
ale nie zgadzam się z tym ,że tylko jacyś mało doświadczeni młodzi aktorzy są przed Robertem ,przecież całkiem wysokie miejsca zajmują ludzie których ja kojarzę z rol drugoplanowych
dlatego przykro patrzec na rankingi filmwebu...

Marzycielka13

Dlatego lepiej nie patrzeć. Zamiast tego możemy sobie pooglądać jakieś zdjęcia Roberta :D

rybka254

Taa, dobry pomysł. Właśnie obejrzałam nie-wiem-który-już-raz "Chaplina". Nic tak nie poprawia humoru jak duuża dawka dobrego aktorstwa :)
Co do rankingu, to czasem myślę, że powinien być osobny ranking - Najpiękniejsi. Podobałaby ci się czyjaś buźka - dajesz 10/10 za wygląd ;D

srebrna

''Chaplin" jest doskonały :)
tak dobry pomysł to byłby wkońcu dobry ranking dla ludzi których nie obchodzi poziom gry aktorskiej tylko wygląd ..

Marzycielka13

kurcze nie spodziewałam się takiego zainteresowania moim tematem:p

a nasz tzn. moj Robercik jest najlepszy a to ze spada znaczy ze spada też wiek dzieci głosujących w tych rankingach.
a według mnie taki ranking powinnien wogole nie istniec bo najczesciej na pierwszych miejscach znajdują sie osoby których filmy sa obecnie w kinie i w tv i glosujacy przechodzi zauroczenie a gdy już skonczy sie pokaz filmu w kinie badz w tv zauroczenie mija i ,,idolem'' jest jakis kolejny koles.

moja opinia ps prosze o wyrozumiałosc

robertomanka00

A ja się z Tobą zgadzam!

Co do "Chaplina" to faktycznie niesamowity film. Wzruszyłam się, gdy go oglądałam...

P.S. Fajny pomysł z tym drugim rankingiem... ;-)

robertomanka00

Fani już zagłosowali.. przecież ocena wlicza się tylko raz. Tylko nowi userzy mogą coś zrobić w tej sprawie. Ot co;)

shizonek

Tylko szkoda że często nowymi userami okazują się "dzieci" totalnie zauroczone Patinnsonem (czy jak się to pisze) Efronem lub inna Hanna Montaną... a dobrzy aktorzy na tym tracą ;/ szkoda że aż tak dobrzy .

Marzycielka13

A może dzieciaczki powinny mieć swój własny portal? Taki super różowy - młodzieżowy. He he... O poziom nie pytajmy, ważne, że by miały zaciesz :-)

rybka254

coś w rodzaju pudelka tylko o pseudo aktorach i filmach :)
czytały by GORĄCE ploteczki na temat Efrona czy tam innej śmietanki ;p
tak to dobry pomysł ;p

Marzycielka13

... i oczywiście wymieniały się linkami do autorskich filmików na youtube.

robertomanka00

oczywiście ! a także wymieniały się przesłodzonymi komentarzami na temat swoich ulubieńców ..
nie no coś takiego musi powstać!

Marzycielka13

Istne szaleństwo, ale przynajmniej olałyby filmweb! ;-D

rybka254

tak , wkońcu na rankingach FW i na całym FW byłby porządek :) (moje marzenie)

Marzycielka13

Moje też! Chociaż wtedy pewnie znalazłybyśmy inny temat do narzekania... :-D No dobrze, żartuję.

rybka254

To nie wykluczone ;p Tylko do głowy właśnie przyszło mi takie pytanie jak nazwać taki portal ?
Nazwa musi być chwytliwa no i oczywiście supersłodka żeby przyciągneła "krytyków filmowyc najwyższej kategorii" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones