Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
67 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

W czym ona tak świetnie zagrala, że zasluzyla sobie na tak wysokie miejsce?!
Przyznaję, oglądalem tylko "Stan Gry" i "Sherlock Holmes" z jej udzialem, ale tam też nie wykazala się jakąś wybitną grą aktorską... Chyba te oceny dostaje za urodę, nie za talent, bo i owszem, zjawiskową ma urodę, ale chyba nie to powinno się tu oceniać :|

pnkkworker

też uwazam ze za wysoko. widziałam z nią wredne dziewczyny, gorąca laska, sherloch holmes i pamietnik. moze ludzie oceniaja ja po roli w pamietniku bo to naprawde swietny film i ona tez dobrze tam zagrala. no ale zeby byla wyzej niz sandra bullock, kate winslet, nicole kidman, Catherine Zeta-Jones, Keira Knightley i jeszcze wiele innych? troche chyba przesadzili...

asia417

Dokładnie! Gra dziewczyna przyzwoicie, ale bez przesady :) Oscara w najbliższych latach jej nie wróżę :P

pnkkworker

Nie zgadzam się z wami, Rachel ma talent!

NaomiClark_

Dużo aktorek ma talent, ja bym znalazł z 20-30 mi znanych, ale na pewno McAdams nie zasługuje na 4. miejsce, sorry :/

pnkkworker

Bo rzeczywiscie laska ma z tego powodu zajebiste przywileje i profity - tak ludzie glosuja tak sie znajduje w
zestawieniu ;]

aPosing

Ona jest po prostu za wysoko...Ja bym jej nie upchnął do pierwszej setki...Macie słowo wybitnego konesera filmowego...

użytkownik usunięty
Fruit_fack

W "Pamiętniku" zagrała znakomicie. Za ten film dałem Jej 10tkę, a wkrótce zobaczę, jak sobie w Sherlocku poradziła. ;)

Spoko sobie poradziła :) I kiepsko jak za jeden film dajesz aktorce za całokształt 10 pkt... No dobra, nie o to chodzi, ale jakby każdy jej tak dawał punkty za film, który by się tej osobie najbardziej podobał, to i może Sandra Bullock by na 2. wylądowała?! Zresztą, co ja gadam, Helena Bonham Carter jest na 2. :/

użytkownik usunięty
pnkkworker

W Sherlocku też świetnie zagrała, więc moja 10-tka jak najbardziej uzasadniona. :) A zamierzam wszystkie filmy z nią zobaczyć! :]

pnkkworker

A ja uważam, że choć może nie jest najlepszę aktorką na świecie to jednak mejsce przynajmniej w pierwszej dwudziestce się jej należy. Szczególnie za rolę w Pamiętniku :) Czekam na jej następne filmy!

pnkkworker

UWIELBIAM gdy dziewczyna nie WYKAZUJE WYBITNEJ GRY aktorskiej! :D dlatego 9/10 :]