Piotr GłowackiI

7,7
40 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Głowacki

Nie jest to zły aktor, ale męczy to, że jest w co drugim nowym polskim filmie... przez 5 lat zagrał w ponad 20? Chcemy nowe twarze!

gellreed

Mam to samo zdanie, fajny aktor no ale bez przesady. Zagrał chyba we wszystkich bardziej rozreklamowanych polskich filmach z 2015

unhappyperson

bo próbuję sie wybić ale biedakowi nie wychodzi

gellreed

Też wszedłem tu tylko po to, by zadać to pytanie. Idę do kina na polski film - on oczywiście w nim gra. Przed filmem reklamy - jeśli leci zwiastun też polskiego filmu to znowu go widzę, a niedawno nawet w zwiastunach do dwóch różnych filmów. Masakra jakaś.

imhotep_filmweb

Otwierasz lodówkę, a tam Głowacki?

gellreed

Wczoraj snilo mi sie, ze umarl. Moze to jakis znak, np. ze zmiejszy ilosc przyjmowanych rol ;:))

Divian

Doliczyłem się że od 2011 roku zagrał w blisko 50 filmach i serialach. Ostatnio zobaczyłem go w serialu Bodo, przesyt to dobre określenie:)

AndrzejBe

i jak na Głowackiego to faktycznie sporą głowę heh.

gellreed

W nowym serialu Na noże jest mężem kobiety do której podbijał w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

gellreed

były trener reprezentacji siatkarzy ostatnio gra w prawie w każdym filmie.

gellreed

Za dużo polskich filmów oglądasz. ;) Ja go lubię. Może właśnie dlatego, że nie oglądam wszystkiego.

użytkownik usunięty
gellreed

go f:Pck yourself przesyt ;)

gellreed

Dobrze gra, to niech gra. Wolałbyś oglądać któregoś z braci Mroczków?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones