Peter Facinelli

7,4
6 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Facinelli

Peter Facinelli gra teraz w nowym serialu "Nurse Jackie" niech ktoś doda do jego filmografii, swoją drogą ciekawą ma rolę.

mallutka

ciekawa?
ta rola jest świetna !! uwielbiam go :D

użytkownik usunięty
mallutka

Z tego co patrzyłam sa juz uzupelnienia do obsady ale weryfikacja obsady dosc dlugo trwa.. wiec trzeba poczekac.. swoja droga serialowy Coop jest swietny..

Coop jest genialny- niby debil, prostak i cham, a tymczasem inteligentny, wrażliwy młody doktor :) I ten jego tik nerwowy :):)
Poza tym przyjemnie popatrzeć na milusiego Petera, nawet jeżeli ma farbowane włosy po Carlisie :)
Dwaj lekarze, a jacy różni :)

użytkownik usunięty
Jeffrey_Goines

No dokładnie:D Dla mnie postac genialna(jak i wiekszość w Nurse Jackie). Aczkolwiek musze przyznać, że gdy ogladałam ostatnio Zmierzch - widządz Facinelli'ego w fartuchu nie moglam sie wyzbyc uczucia, ze to Coop i od razu morda mi się śmiała.

Swoja droga może ktoś polecic jakieś dobre filmy z Facinellim?

W odcinku 10 i 11 pozamiatał :) Jaki słodziutki :) Ciekawe czy urobi Jackie :)

użytkownik usunięty
Jeffrey_Goines

Coop się rozcałował:D ciekawa jestem czy w drugiej serii również bedzie się przystawiał do Jackie.. Ja wiem jedno:D uwielbiam Coopa i szczerze mowiac Facinelli idealni pasuje do tej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones