Paris Hilton

Paris Whitney Hilton

4,8
749 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paris Hilton

jest swietna, piekna i utalentowana, w role, w ktora sie wciela daje czastke siebie co w przykladzie przenosi sie na swietna kreacje tyle na ten temat

WilliamCrazy1

jaka z niej aktorka? plastikowa lala i tyle;p czy ktoś w ogóle wie gdzie ona grała? żenada...

WilliamCrazy1

ha!!! a jednak ktos sie dal zlapac :PP:PP pozdrawiam

WilliamCrazy1

No co Wy ? Nie widzieliscie jest najslynniejszego filmu ? Trwa wprawdzie tylko kilkanscie minut ale Paris gra tam naprawde dobrze ;D A na serio - w sumie ta osoba jest mi obojetna , ale jesli juz mam oceniac , to jesli chodzi o typ urody - nie moj typ , natomiast gra aktorska ( ta prawdziwa ) - widzialem ja tylko w supernatural i nawet niezle zagrala swoja role.

użytkownik usunięty
gsitune

Widziałam ją w {Dom woskowych ciał", nie grała może najgorzej, ale nie miała trudnej roli. Przeciętna i tyle.

WilliamCrazy1

Taaa...też ją uwielbiam xD A w "domu woskowych ciał" pokazłanam...że nadaje się na striptizerkę :) Doprawdy godne pochwały xD Beztalencie. Pozdrawiam.

mucha16

zombie to marny prowokator
Paris to jest beztalencie w filmach to tylko umie dupe pokazywać i nią krećic/

konrii_2

Hehe autor tego tematu tylko sobie żartuje najwyraźniej...;)
Nie przejmujcie się:)

WilliamCrazy1

Ja robię lepsze prowokacje nie chwaląc się:)

tacyssup

"w role, w ktora sie wciela daje czastke siebie"

Hehe, niech robi tak dalej, może w końcu zniknie całkowicie...;)

WilliamCrazy1

Prowokacja, jasne.

Paris to żadna aktorka...

_Olinka_

Ja uważam że Paris to bardzo dobra aktorka...
I tę jej seksowne oczy,,,

WilliamCrazy1

HAHA, piszecie że to prowokacja, ale spora większość dała sie na to nabrać(anita18 i reszta kasztanów) :D ;* pozderka krejzole paris przy mnie to ZERO ja rzondze:)

tacyssup

ona jest wspaniała bardzo ją lubię,dałam jej 10/10.możecie sprawdzić. a ci co na nia psioczą zazdroszczą jej sławy,urody i bogactwa

gosiagosia333

wiedziałam że chcesz wkręcić ludzi...nikt normalny by tego nie napisał:)

WilliamCrazy1

aktorką jest BARDZO marną ale lubię na nią patrzeć jako osobę mimo że
reprezentuje sobą jedynie KASE anie KLASE,a no i fajne ma piosenki w sumie.

WilliamCrazy1

"TĘ" aktorkę!!! Ortografia się kłania!
Tylko fan P.H mógł napisać "tą" zamiast "tę". Powiedz mi jak to jest żyć bez większej częsci mózgu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones