Paris Hilton

Paris Whitney Hilton

4,8
749 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paris Hilton

gdybyście mieli wybór kogo wysłać w kosmos, tak żeby już nie wróicił to kogo byście wybrali. Ja bym wysłał Bolla bo Paris jest przynajmniej czasami śmieszna.

użytkownik usunięty
tuntyip

Hilton beznadziejnie gra w beznadziejnych filmach, a Boll niszczy filmy, które mogłyby być świetne (gdyby wziął się za nie inny reżyser).
wysyłam bolla. hiltonówa i tak nie zniszczy filmów, w których gra

ja bym wysłał Hilton i zrobił wszystko, żeby rakieta/statek kosmiczny spadł na dom Uwe Bolla, gdy ten będzie w środku. Dwie pieczenie na jednym ogniu :D

tuntyip

ja bym wysłał ciebie bo tylko zaśmiecasz sobą to furum

Mnih

Dlaczego zaśmieca. Nikt przy zdrowych zmysłach przecież nie powie że Hilton jest dobrą aktorką (o ile jest nią wogóle). A przy tak postawionym pytaniu trzeba chociaż się trochę zastanowić:). I po przemyśleniu wszystkich za i przeciw wybieram opcję, że Paris zostaje na Ziemi (co w innych okolicznościach było by wręcz niemożliwe:)). No jeszcze gdybym miał wybrać między nią a naszą polską Paris czyli Jolą R. (jaki kraj takie gwiazdy) miała by szansę:). 10/10 za postawienie pytania:D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones