Paris Hilton

Paris Whitney Hilton

4,8
749 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paris Hilton

Tak ja jestem fanem Paris i sie tego nie wstydzę. Szczególnie podziwiam jej grę aktorską jak dla mnie jest ona następczynią Meryl Streep. W sumie rola w wyborze Zofii jest niczym przy wirtuozerii w Domu woskowych ciał, który jest oczywiście moim ulubionym filmem. Bo Dziecko Rosemary czy Egzorcysta są niczym stare, krew sie nie leje, no i nie gra w nich Paris. Jeśli myślicie inaczej to nie znacie sie na kinie!! Ja wam to mówię. wg mnie

Paris jet najlepsza, najładniejsza, najładniej śpiewa i ogólnie jest cool. Sam sie dziwię dlaczego nie dostała Oscara za One night in Paris.

Jej piękno dodatkowo tkwi nie tylko w inteligencji ale także duszy:
1. Paris Hilton w jednym wywiadzie zapytana o politykę Tony'ego Blaira zapytała kto to jest...

2. Paris Hilton miała kiedyś jakąś sprawę sądową, na temat jakiejś gazety. Zapytana czy ta gazeta była z Anglii odpowiedziała:

-Nie... Z Londynu.

Kilinski

Inteligentna??? Jakby była inteligentna to by się nie kurwiła...

Kilinski

No właśnie, a teraz wyobraźmy sobie, że jej rodzice nie są właścicielami sieci hotelów a... parą królewską, a Zjednoczone Królestwo Ameryki Północnej jest dziedziczna monarchią. Zamiast kretyna Busha rządy przeszłyby w ręce pięknej i mądrej królowej Paris.

Kinokio

Oj tak - Paris przerasta nawet Busha swoją inteligencją...

Volta

dosyć kiepska prowokacja...

oliwka_w_smaku

A znane jest Ci pojęcie ironia? Jeśli nie to sprawdź. Nie pożałujesz. Pierwsze pięć osób, które zajrzą na Wikipedię pod przytoczone przeze mnie hasło, zgarnie autograf Zaca Efrona!!! Także zmykaj czym prędzej.

oliwka_w_smaku

też mi się wydaje, że ta prowokacja jest kiepska:P

Kilinski

Ciebie nikt nie pobije ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones