Olga Frycz

4,9
3 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Frycz

W programie wydała mi się strasznie sympatyczna. Chyba nudzić przy niej to by się nie dało:D Muszę zobaczyć z nią jakiś film i ocenić talent. Powodzenia w karierze aktorki Olga!

elCamillo

Błąd w tytule. "Wojewódzkiego" powinno być. Takie małe przepiszenie;)

elCamillo

ja mam zupełnie przeciwne odczucia.wypadła marnie.była nudna i nic konkretnego z siebie wydusić nie mogła.kompromitacja.

luxuria

jak dla mnie ciekawe z niej stworzonko. jak sam wojewódzki to ocenił. ma swój własny świat i rzeczywiście podobna do Juno. może troche kaleczy jak mówi, jąka się szukając słów, albo nie rozumie niektórych żartów przez co jej mina jest w tych momentach dziwna, ale co nie oznacza, że jest urocza. nietypowa. ważne by dobrze grała.

Drazetka

wydaje mi się, że brak śmiechu do rozpuku jako reakcji na dzisiejsze żarty kuby, był jak nalepszym wyborem. lubię go, ale w pewnym momencie wpadł w jakiś trans idiotyzmu - gdy ją przepytywał ze stanu wojennego. no dziewczyna chyba swoje lata ma, wychowanie też, i takie pytania to są pytania uwłaczające inteligencji. mnie się podobało, że nie było głupiego przekomarzania się i chichotu, a po prostu totalny ignor, tak trzymać ;p

noorey

Dziewczynie stres i trema dały się we znaki.

noorey

albo ma inny próg poczucia humoru, bo za ignor tego bym nie uważała

użytkownik usunięty
noorey

po mojemu to ona zwyczajnie niekumata jest :/

a ktora po twojemu jest kumata ?
.............................................................

elCamillo

jest ladniutka , oryginalna i myle ze nie jest idiotka jeszcza jedno jest
nturalna . wypasik

Ralph_S_

niby jest w niej cos fajnego,jest inna od tych wszystkich gwiazdek,ale wydała mi sie zarozumiała i troche sztywna,nie wiem moze sie stresowala,ale w koncu aktorka wiec powinna to ukryc.jej miny i spojrzenia były dziwne,prawie wcale sie nie usmiechała.

elCamillo

ogólnie była sympatyczna, ale trochę zestresowana. No i wyglądała jakby się nie czesała prze 3 dni, lol ;) Co do talentu się nie wypowiadam bo nie oglądałam z nią żadnego filmu, chyba, że M jak miłośc, ale i tak jej nie pamiętam :)

doroti

I właśnie to jest w niej extra :D u wojewódzkiego była extra , włosy - natural :D przyszła lajtowo :D jest naturalna , musze z nią coś obejrzeć !! nie często sie spotyka takie dziewczyny dziwne ze nie ma chłopaka oO

b4rt3k0pl0

pozytywnie ;)
Też uważam ze jest sympatyczna i naturalna. Nie starałą sie byc jakąś megaaktorka z wyższych sfer czy córuśką tatuśka, była sobą :) Pewnie to był jej pierwszy wystep w tego typu programie i dlatego była taka spięta. Przyznam sie szczerze, ze nie znałam jej wcześniej, ale zrobila na mnie niemałe wrazenie. Oby ją kariera nie zmeiniła.
(A wracając do programu, to myślałam ze Maryjusz sie bardziej postara :P ale widocznie tylko na scenie jest taki jaki jest :) w sumie to fajnie :P)

Cythrina

O czym wy mówicie? Jeśli ona jest aktorką, a Kuba musiał jej pomagać w wysławianiu się to źle o niej świadczy. Stres stresem, ale ona wydaje mi się po prostu głupiutka.

paczek1262

Dla mnie wypadła lepiej niż Kałamaga, który dopiero pod koniec się rozkręcił. A Olgi był to zapewne pierwszy występ w tego typu programie, w dodatku ojciec ją ostrzegał żeby tam nie szła i tak dalej więc pewnie się pilnowała żeby nie strzelić gafy i nie dać się podpuścić Kubie. Moim zdaniem jest naprawdę niczego sobie, rozkręca się, oswoić się musi z tym światem, zobaczyć o co chodzi i tak dalej. Grunt to żeby była dalej taka naturalna, normalna dziewczyna a nie gwiazdeczka ktorej sodówka rzuci się na mózg. Tak trzymać!

mk_milosz

Sympatyczna młoda ciekawa aktorka...100 razy lepiej wypadła niż Doda była sobą choć szybko sie płoszy ale czy to nie urocze??:)

dejg

tez tak uwazam ! bardzo mila , bardzo urocza laseczka ! jedyna taka w
polskim szhowbiznesie !

Ralph_S_

Nie rozumiem. Może być urocza, miła, ale jako aktorka musi poslugiwać się nienaganną polszczyzną. Teraz, jak ktoś dobrze zauważył, aktorka (celebrytka) żeby zaistnieć musi mówić "no", "ten tego", "jakby to powiedzieć", "yyyy...". Życzę jej wszystkiego dobrego, ale jako aktorkę jej nie widzę.

użytkownik usunięty
dejg

aaa, no faktycznie - wypaść lepiej niż Doda to jest osiągnięcie:P

dejg

Z tym 100x lepiej to przesadziłeś. Moim zdaniem 600x lepiej. Bardzo fajna dziewczyna. Sposób bycia ma faktycznie uroczy.

użytkownik usunięty
paczek1262

no i tu się zgodzę - niestety tzw "aktorstwo" idzie w Polsce w jakąś dziwną stronę (jeżeli się nie cofa). Kiedyś należało skończyć odp szkołę, ładnie się wysławiać i "umieć się zaprezentować" (nie mówię tu o brylowaniu, celebrytach itd). A teraz - "no", "cycki", wada wymowy tuszowana gumą do żucia i głupawa mina po nieskumaniu kolejnego żartu - byłam trochę (no okay - mega!) zdziwiona, że mówi się na nią "aktorka". Nie dziwię się ojcu, że nie chciał, aby dostała się do szkoły teatralnej - niezły dysonans. Też by mi było wstyd.

elCamillo

Na mnie zrobiła pozytywne wrażenie, chyba dlatego że była naturalna, wysłowić to ona się wcale nie potrafi, nieładnie się ubrała, była poczochrana i w ogóle powinna źle wypaść. Jakimś cudem jej się udało, pewnie dzięki niebanalnej osobowości i takiej inności. Maryjusz gra takiego odmieńca a w rzeczywistości jest fajnym normalnym gościem. Olga odwrotnie, jest dziwna w swoim zachowaniu, wydawało mi się że ona byla myślami gdzieś indziej.

Kupisz14

Pozytywne wrażenie? Przecież ta dziewczyna się totalnie skompromitowała. Poleciała na kasę, co nie podlega wątpliwości.
Wojewódzki tak naprawdę cały czas nabijał się z niej, nie mógł tego zrobić bezpośrednio, ale każdy to wie. Kiedy pomachał jej ręką przed oczyma i zapytał czy jest z nimi, tak naprawdę dał do zrozumienia to co na prawdę miał na języku - ale z przyczyn wiadomych wypowiedzieć nie mógł. O zasobie słownictwa tej AKTORKI? wcale się nie wypowiadam. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd....

I nie piszcie mi "ciekawe jak ty byś wypadł", bo ja osobą publiczną nie jestem i raczej nigdy nie dostanę propozycji w takim programie... Nawet gdybym dostał, z przyczyn opisanych powyżej głęboko bym się zastanowił.

Il_cattivo

na jaka kase chlopie co ty gadasz za glupoty ! to nie dziecie ekspedientki
ze spozywczaka , niektorzy ludzie z pewnych domow maja inne podejscie do
pieniedzy poza tym za role w filmach nie dostaje sie 1500 zeta !

użytkownik usunięty
Ralph_S_

nie noo - jasne że nie chodzi o kasę -tu chodzi o sztukę, kulturę i aktorstwo - takie przez wielkie A!

hehehe dobre !!!! o kriere TAK co wiaze sie oczywiscie z kasa wiec
poczesci przyznaje ci racje szanowny kolego i serdecznie pozrdawiam

użytkownik usunięty
Ralph_S_

dziękuję za pozdrowienia - pozdrawiam również i mam nadzieję że zrozumiałeś mój komentarz? :/

artysta w obecnych czasach musi dostosowac sie do komercyjnych realiow
niestety ! sztuka juz dawno poszla w las

użytkownik usunięty
Ralph_S_

dla mnie sztuka i artysta idą w parze
albo ja nie kumam albo ty?
i nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią kompletnie

Il_cattivo

Niewypadła najlepiej ale niezmienia to faktu że jest sympatyczna nie każdy
musi być rozgadany i pieprzyc o niczym a po zachowaniu Olgi można zauważyć ze żyje dla siebie a nie pod publikę...To aktorka ma dobrze wypaść na planie a nie w programie Wojewódzkiego. Lubie ten program ale nie może być on podstawa do oceniania ludzi których jeszcze nie poznaliśmy

użytkownik usunięty
dejg

a jak mamy ich poznać? - tak mają okazję się zaprezentować. I dlaczego mielibyśmy nie oceniać jej pod tym względem? Mamy oceniać ją na zasadzie "aaa umawia się z tym i z tym", czy " ale w tym grubo wygląda"? - obejrzałam z nią wiele wywiadów i za każdym razem zadziwia mnie to, że nadal ją ktoś zaprasza. Może powinna obejrzeć choć raz wywiad ze sobą?
Po drugie spotkać się z logopedą.
Po trzecie iść w końcu do szkoły aktorskiej.

Może chodzi Ci o jej grę aktorską? - no okay - widziałam ją w dwóch filmach i nie zrobiła kompletnie żadnego wrażenia - po prostu go po sobie nie zostawiła. Ja sobie przypomniałam, że ona grała w tych filmach teraz - widząc ją w czołówce. To rzeczywiście wybitne aktorstwo, rzadko mi się udaje "odnieść" takie wrażenie.

Il_cattivo

Niewypadła najlepiej ale niezmienia to faktu że jest sympatyczna nie każdy
musi być rozgadany i pieprzyc o niczym a po zachowaniu Olgi można zauważyć ze żyje dla siebie a nie pod publikę...To aktorka ma dobrze wypaść na planie a nie w programie Wojewódzkiego. Lubie ten program ale nie może być on podstawa do oceniania ludzi.

dejg

zgadzam sie w 100 procentach ale teraz troche z innej beczki , zobaczcie
jak rozwija sie watek . Laska spewnoscia zostala zauwazona co prowokuje do
wypowiedzi hehe ! i o to chodzi nie jest nijaka , budzi rozne emocje to
wielki plus dla artysty !

Ralph_S_

tak, to coś nowego na polskiej scenie. aż chce się więcej ; ]

Il_cattivo

Wojewódzki wcale nie chciał jej ośmieszyć, żartował sobie z niej jak z każdej innej osoby, on zawsze wyśmiewa cechy charakteru nieważne czy to premier prezydent czy obaj na raz... Takie ma zadanie. A ona jest prawdziwa, spontaniczna i widać że jest z tym szczęśliwa, nie szuka na siłę sławy, różni się od innych gwiazd które chcą za wszelką cenę zabłysnąć swoją elokwencją i mądrością nie posiadając jej.
Olga prezentuje postawę osoby zadowolonej i cieszącej się życiem.

Kupisz14

jest poprostu nauralna dziewczyna ktora mimo tego ze gra pierwsze role w
filmach potrafi sie zlapac za brudne gary u kolegi !

użytkownik usunięty
Kupisz14

no- jakby była na haju :?

jak masz tak gurnolotne wymagania to moze poogladasz wywiady z pania
Cichopek hehehe

Ralph_S_

Bardzo interesująca dziewczyna. Brak podstawowej wiedzy i trudność w wysławianiu się trochę razi, ale może z czasem dziewczyna się wyrobi. Na chwilę obecną zwraca uwagę, jest inna ale jest sobą - naturalna, urocza, dziewczęca.
Czekam na premierę filmu - zobaczymy jak z warsztatem.

Ralph_S_

wcale nie taka sympatyczna.

za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki

Kupisz14

nie wiem czy oglądałeś program z materną. facet przerastał go intelektualnie, więc wojewódzki nie miał czego wyśmiewać.

Il_cattivo

Wiesz, a ja bym ciebie wcale nie chciala ogladac, ani jako osoby publicznej, ani jako prywatnej.

Poza tym, osoba publiczna nie znaczy ideal, publiczni sa rowniez ludzmi, jesli wolisz: tylko ludzmi.

Kompromitacja! Poleciala na kase! nie rozumiala zartow Wojewodzkiego! A co, musiala rozumiec? Czy ten podstarzaly przedszkolak ma byc probierzem inteligencji dla mas?
Ja sie dziwie, ze ona tam w ogole poszla, taka fajna dziewczyna. Mogla taty posluchac i odmowic, nie byloby tu teraz wrednych komentarzy, jakze typowych dla Polskiego Piekla.

elCamillo

Też wydaje mi się sympatyczna. Niektórzy piszą, że nudna czy zestresowana, że źle się ubrała, że nie śmiała się z żartów Kuby... czy każdy aktor/artysta musi być gadatliwy, chichoczący i ładnie ubrany? Dziewczyna ma swój styl, ma spokojniejszy charakter, choć też nie wydaje się nudny. Fakt, że czasem nie potrafiła się wysłowić, ale niektórzy już tak mają. Widocznie nie udziela wielu telewizyjnych wywiadów i tak już odpowiada na pytania. Przecież w życiu prywatnym nikt jej nie będzie uczył poprawnego i płynnego wysławiania się. I fakt też, że ma coś z filmowej Juno i nawet Kristen Stewart. Zwykła, sympatyczna, niegłupkowata dziewczyna.

un_chocolat

Sympatyczna, normalna, inna od wszystkich. Jak dla mnie na plus:) lepsza od tych wszystkich plastikowych" gwiazdeczek".
Mnie także skojarzyła się z Kristen Steward- chłopczyca z naturalną rozczochraną fryzurką (lubię takie:) i lekki stres- który wg mnie i Oldze i Kristen dodaje dziewczęcego uroku:)

mallgosha

Ralph twoje "gUrnolotne" wypowiedzi świadczą jedynie o prezentowaniu podobnego do panny Frycz poziomu intelektualnego. Nie ma się co dziwić,że jesteś nią tak zafascynowany.

czarownica_kat

przeciez ona jest zalosna. jak mozna na antenie powiedziec, ze jest sie deblilem, czy kretynka? ona pila wode, do ktorej wojewodzki wrzucil gume. prosto ze swoich ust. mysli, ze jest fajna? zupelnie odplywala, jakby cpala przed programem... ile mozna sie jarac swoimi cyckami..o Boze, mam male piersi, nieeeeeeeee! ;((( brak poczucia humoru, po prostu tragednia. na zarty, ktore padaly u wojewodzkiego odpowiadala mina, rzeczywiscie, srajacego kota.

elCamillo

Pierwszy raz zobaczyłam aktorkę w tv bez makijażu. Super! Wcale jej nie był potrzebny. Rozbroiła mnie podsumowaniem swojej miny jako miny "srającego kota na deszczu".

użytkownik usunięty
elCamillo

NIE WIEDZIEĆ KIEDY SIĘ ZAKONCZYŁ STAN WOJENNY TO WSTYD!!!!
Jak można takich podstawowych faktów z historii nie znać??? ludzie!!!
Przecież chyba skonczyła szkołę średnią? to ma być elita - aktorka? od aktorów powinno się wymagać minimalnej wiedzy historycznej! masakra potem się dziwić że można idiotom wszystko wcisnąć za dwadzieścia lat będą przytakiwać głową na hasła że to Polska wywołała wojnę.

Na mnie zrobiła pozytywne wrażenie, urocza z niej osoba, może trochę nie nadążająca za rzeczywistością, ale ja takich ludzi też lubię. Choć nie mogę pojąć, jak to możliwe, że nie wiedziała, kiedy zakończył się stan wojenny. Tutaj niestety kompromitacja. Zagrała w TAKIM filmie, takie fakty powinna kojarzyć.

sandy1989

Moim zdaniem w programie u Kuby wydawała się bardzo sympatyczna i inteligentna :). I ma u mnie ogromnego plusa, bo nie śmiała się z tych żenujących żartów kolesia z dennego kabaretu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones