Odette Annable

Odette Juliette Yustman

7,1
4 616 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Odette Annable

Co prawda obejrzalem z nia tylko film a odczuwam chec jej zamordowania, mam nadzieje ze umrze, albo ze stanie sie jej cos zlego, np. umrze jej matka, potraci ja samochod, morderca wyrwie jej reke, badz po prostu najzwyczajniej w swiecie ktos jej wydlupie oko palcem od nogi.

To co pokazala w "Unborn" to totalna klapa! Zero emocji, zero mimiki, malo zaangazowania w to co wypowiadala, nawet jej placz byl sztuczny. Drewno, drewno, Rasiak Rasiak.

1/10 i oby zdechla.

Bobey

milcz bo się nie znasz..............................

mac363

" mam nadzieje ze umrze " , ciekawa jestem co za kretyn to pisal ? zalosne i chore, jesli w ten sposob ocenia sie kogos to bardzo mi cie zal.

Bobey

Ty jesteś chory psychicznie!!! Zacznij się leczyć, bo niedługo Tobie może stać się coś złego...

Radieth

zgadzam sie z toba ten koles jest jakis poryty ... yhh to swietna aktorka , dobrze zagrala w filmie ... jest poczatkowa aktorka i dopiero sie rozwija ale ma szanse zostac mega gwiazda tak sadze :) poza tym jest sliczna :)

olcia432

Też myślę, że w przyszłości będzie znaną aktorką i żaden małolat nie będzie wypisywał takich głupot na jej temat.

Bobey

Człowieku weź sie zastanów co mówisz ...
Na codzień niestety muszę słuchac pieprzeni. pojeb.w ale Ty stawiasz poprzeczke O WIELE wyżej, uważaj żeby Tobie coś się nie stąło za takie gadanie.

Keanu_Reeves1992

Jej gre ocenia gosciu,ktory przez caly maj oglada Simpsonow(wejdzcie na jego profil)i cwaniakuje.Jakis szczeniak,ktory dostal nie raz po pysku i zyczy komus smierci!!!Jakby byl swiadkiem morderstwa albo cos w tym stylu to moze by zrozumial co to znaczy i nie zakladal by tak durnego tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones