Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Uwielbiam The VD ale uważam że Nina nie zasługuje na tak wysokie miejsce w rankingu. Może w przyszłości ale teraz jej gra nie zachwyca niestety:(
Mocno się zdziwiłam jej obecnością na tak wysokim miejscu...

violet363

Po raz kolejny widze, ze nie zgadzasz sie co do pozycji w rankingu danej osoby. Niedawno bylam na forum Ashley Greene i tam tez bylas przeciwna. Ehh... Wyluzuj troche..

nikola215

Jak widzę jawną niesprawiedliwość to się sprzeciwiam:) Taką mam naturę:)

użytkownik usunięty
violet363

Dziewczyno wyluzuj, to ranking filmweb a nie rozdanie Oscarów.. Oceny na filmwebie są subiektywne i jeśli ktoś ma ochotę dać jej 10 to daje i nie będzie się zastanawiać czy to sprawiedliwe względem innych aktorek. Od tego są inne ważniejsze rankingi czy rozdania nagród.

Tak tak wiem to ....
Mimo to i tak mnie ten ranking wkurza:)
Nic na to nie poradzę:)

nikola215

zgadzam się z nikolą i blush. moim zdaniem pozycję w rankingu zapewne dostała dzięki 1. urodzie 2. mimice 3. umiejętnym przedstawieniu 2 sprzecznych postaci. Zauważ że w roli Katherine Nina pokazuje swoje zdolności aktorskie. Pod postacią Eleny (która nie jest zbyt oryginalna) nie można w niej tego wydobyc, i prawdą jest że nie ma czym się zachwycić. Poza tym grała w kilku żałosynch filmach, np. ten o wilkołaku. Rozumiem Twoje oburzenie, ale nie zgadzam się z nim, odkąd widzę jej mimikę i zachownia w roli Katherine :)

violet363

prawda, że Nina nie jest jakąś cudowną aktorką, ale jest dobra. Jasne, nie tka wspaniała jak inne, jest wiele lepszych aktorek, ale... C kogo obchodzi ranking na filmweb ? tu jest taki burdel, że nie ma się czym przejmować. To właściwie nie jest ranking zdolności aktorskich, tylko popularność, więc właściwie Nina ma prawo być tak wysoko.

Lucky Lady.

Masz racje to nie jest ranking najlepszych aktorek tylko najpopularniejszych:( Szkoda trochę...
Oczywiście nie kwestionuje całego rankingu:) Jest tam wiele wspaniałych utalentowanych aktorek:)

violet363

Moim zdaniem cały ten ranking jest śmieszny. Wiele gwiazdeczek Zmierzchu itp stoi wyżej niż światowej sławy wielkie aktorki. Nikt mi nie wmówi, że Nina zasługuje na wyższe miejsce niż Julia Roberts. Absurd.

gumyumgirl

Wiem...:)
To trochę wnerwiające...

violet363

No no no:)
Właśnie obejrzałam 1 odcinek 2 sezonu:)
Musze przyznać że Nina gra lepiej:) Jak tak dalej pójdzie to może jeszcze kiedyś zasłuży na wysokie miejsce w rankingu (chodzi mi o zdolności i grę a nie o popularność) XDXDXD

violet363

Bardzo lubię Ninę w Pamiętnikach, ale też uważam, że jest trochę za wysoko. Ale jak ktoś wcześniej powiedział, jest to ranking popularności, więc nie ma się czym przejmować :)

violet363

no to jest ranking popularności i nic z tym nie zrobimy, bo w sumie ... niewiele osób na filmweb (ze mną włącznie) nie zna się na grze aktorskiej

carolinechris

większość osób zaczęła się zachwycać Niną dzięki TVD. Ja ją lubiłam już wcześniej, jest śliczna, ale jej gra aktorska nie jest jeszcze na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że w przyszłości pokaże na co ją stać.
co do TVD. Oczywiście zgadzam się, że rola Katherine jest zdecydowanie lepsza niż rola Eleny, ale to również wyzwanie dla aktorki zagrać dwie tak różne, a jednocześnie tak podobne do siebie postaci. Zawsze podziwiałam aktorów/aktorki, którzy muszą grać w jednym filmie/serialu swoich braci lub siostry bliźniaczki, lub - tak jak tutaj - sobowtórów. I za to dla niej ogromny plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones