Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Nie lubię jej i to moje zdanie więc mnie nie wyzywajcie i nie kłócićie się ze mną...

immortal13

Co racja to racja. Elena jest Mdła. Bardzo mdła. ;)

pauka94

Za to jako Katherine jest świetna :D

immortal13

generalnie to świadczy tylko o niej samej. i o tym że scenariusz mói o tym, że Elena jes mdła. Ja bardzo lubie np samą postać Kathrine ;)

pauka94

Może, jako wampir, Elena się zmieni.

immortal13

jest to możliwe chociaż z książki nic z tego nie będzie. A zaznaczam, że serial coraz bardziej upodabnia sie do książki ;)

pauka94

To źle, bo z tego co słyszałam o książce, to kiepska to mało powiedziane.

immortal13

książka na pewno jest w innym tonie napisana niż nakręcony serial. Jeżeli ktoś najpierw oglądał później czytał na pewno podejdzie inaczej niż ktoś kto zrobił odwrotnie ;) Jak dla mnie książka ma mniej ciekawych wątków bo jest robiona na zasadzie takiej, że jeden odcinek musiałby być jedną książką. Że tak wulgarnie ale dosadnie powiem "Dupy nie urywa". Serial dużo lepszy - serio ale niektóre momenty zaczerpnięte z książki idealnie pasują np to jak Elena stała się Wampirem itp.

pauka94

Ale słyszałam, że w książce jest więcej nadprzyrodzonych "stworzeń". Przesada. Wystarczą czarownice, wampiry, wilkołaki i hybrydy :P

immortal13

jakich stworzeń? Jest dokładnie to samo praktycznie poza Malakami i Kitsune. I to też mogłoby wejść bo to serio fajnie się czytało jak Damon był opętany i prawie zabił swoją ukochaną ;)

pauka94

Nie pamiętam dokładnie, jakieś lisołaki czy coś w tym stylu. Ale te twoje malaki i kitsune też już wystarczą. Nie brzmi to ciekawie. Już wilkołaki mnie na początku denerwowały, no ale dobra. Ale nie przesadzajmy, to serial o wampirach. Niech nie wkładają tam wszystkiego co popadnie.
Jeszcze wkręcą czerwonego kapturka i krasnoludki do obsady :P

immortal13

to mogłoby być śmieszne połączenie a Ric który chodził i zabijał to co? Lisołaki to własnie Kitsune ;) Jak dla mnie to i tak jest takie Si Si czy juz Fantasy, ze nic więcej nie potrzeba a niech nie przedobrzają ;) ale to nie jest rozmowa pod postem Aktorki a serialu ;)

pauka94

Zawsze schodzę z tematu:)
A Alaric to tak wspaniała postać że jestem mu wszystko w stanie usprawiedliwić.

immortal13

mogłabym się pokłócić. ;)

pauka94

Co do Alarica? Nie lubisz go? ;(

immortal13

Denerwuje mnie, to jak go przedstawili. I to jak skończył i w ogóle. Lubiłam go do czasu.

pauka94

Racja, też mnie denerwowało jak go zmienili, ale i tak go lubiłam mimo wszystko, bo w sumie on nad tym nie panował. Dobrze że na samym końcu pokazali jeszcze starego Alarica :P

immortal13

nie raczej nie. mnie sie podobało to, że sie okazalo ze w ogóle on zabijał i motyw ze dxgnął am siebie ;)

pauka94

Lubiłam to ale do czasu. Potem jak był wampirem i już całkowicie nad tym nie panował już mi się nie podobało. I to że zaczął być wrogiem Damona... lubiłam Dalarica :((
No, ale cóż xD

immortal13

A mnie się właśnie podobało to, że nad soba nie panował zupełnie to było fajne wyłamanie się ;)

LadyCrazy_

Też jej nie trawię. Obejrzałam 3 odcinki PW i stwierdziłam,że to nie dla mnie. Najważniejszy powód? Jej twarz. Jest ładna,ale strasznie mnie irytuje, pcha się wszędzie,a cały czas gra tak samo! Pamiętam jak oglądałam Degrassi Nowe Pokolenie. To dopiero był serial,ale nawet wtedy jej jako jedynej nie lubiłam. I kiedy zobaczyłam ją w PW to zorientowałam się,że jest okropną aktorką. Tak jak grała w Degrassi tak gra w PW prawdopodobnie we wszystkich 4 sezonach...Ciepłe kluchy z niej są i tyle. Nie potrafi zmieniać sposobu gry. To tyle.

LadyCrazy_

Szczerze to mnie ani ziębi ani grzeje.
Według mnie nie ma się czym zachwycać specjalnie.
W PW gra w miarę okej, ale to prawdopodobnie wyżyny jej umiejętności;)

LadyCrazy_

Według mnie wygląda ona na miłą i sympatyczną osobę, której poszczęściło się jeszcze w kolejce po urodę. Jednakże aktorką to ona jest średnią. Po czym tak sądzę? Obejrzałam z nią Pamiętniki Wampirów, Arenę, Chloe, Degrassi i Uważaj na wilkołaka. Wszędzie zagrała tak samo. Z pewnością jednak jest lepszą aktorką niż panna "zdradzająca" Stewart, która potrafi tylko papę rozwalać na całą szerokość, a muszę zaznaczyć, że kilka filmów z nią zagrałam i jedynie w Azylu mi ujdzie, ale tam zagrała chorą na astmę, więc połowę filmu przeleżała na podłodze i próbowała oddychać, a w centrum uwagi była Foster.

DagnaMara

*widziałam (nie zagrałam), chyba wczesne wstawanie mi nie służy :)

LadyCrazy_

Musze odpowiedziec bo mnie zaraz cos trafi jak to czytam! Po pierwsze nie możecie lubić Niny bo jej nie znacie. Co innego Elene... Elena to postac filmowa i macie prawo ja lubic lub tez nie. Jesli chodzi o aktorstwo to sie nie wypowiadam bo sie nie znam ale mnie przekonala jako aktorka. Do tej pory ogladalam ja tylko w Vampire Diaries i nie mam zadnych zastrzezen. A jesli chodzi o to jaka ona jest to tez jest nam ciezko to ocenic przez pryzmat serialu bo wiadomo ze tam gra i nie jest soba ani tez wywiadow bo w wywiadach sztywno odpowiada na zadane jej pytania i nic wiecej. Ale jest jedno ALE. Do tej pory myslalam ze to kolejna gwiazdeczka typu Kristen Stewart ktora ma w nosie wszystko. Ale obejrzalam Vampire Diaries za kulisami nagrane zwykla kamerka przez Nine Dobrev. Polecam obejrzenie tego. Przekonacie sie jaka Nina naprawde jest i mowcie co chcecie ale dziewczyna ma niezwykłą osobowość! A tu jeden z nagranych przez Nine filmikow: http://www.youtube.com/watch?v=cYEt8Dx011c

kladii336

Spk,spk nie bulwersuj sie taak . ; DD

kladii336

To że nie masz żadnych zastrzeżeń co do jej aktorstwa mówi, niestety, wiele...

LadyCrazy_

Nienawidzę postaci Eleny,za to Katherine uwielbiam. A samą Ninę lubię,ponieważ nie musi świecić cyckami by odnieść sukces.

LadyCrazy_

a co to kogo obchodzi ???

Danio31b

Hmmm...jak cie nie obchodzi too po co tu wszedłeś.? ; ///

LadyCrazy_

Możesz sobie nie lubić kogo chcesz ale po co zakładać bezsensowny temat ???

Danio31b

Hmmm...bo mi się nudzi ; ))

LadyCrazy_

Ja oficjalnie sie przyznaje ,ze nie lubie najbardziej Al Pacino ,zatem nie mam zamiaru się kłócic o Ninę. Poza tym o gustach się nie dyskutuje ,a skoro już tu jestem ,to w skrocie odpisze na wszystkie komentarze . Nikt nie ma prawa stwierdzic ,ze Nina nie ma rozumu ,bo nikt jej nie zna prywatnie i za pewne nie pozna ;-) to tak na marginesie .

LadyCrazy_

a ją uwielbiam wcale nie jest złą aktorką !

Vintage_2

Złą aktorką nie jest,ale nie lubię jej wyrazu twarzy ; )

Vintage_2

Nie jest ani dobrą, ani złą. Całkowicie przeciętna, aktorka jakich wiele.

immortal13

spoczko babeczka z niej <3

LadyCrazy_

Każdy ma prawo oceniać aktorów i ich poziom grania. Jednak nie rozumiem stwierdzenia "Nie lubię jej ponieważ Elena jest mdła", nie pomyśleliście ,że TAKA JEST jedynie postać jaką gra, i taka miała być z założenia scenarzystów. Elena ma być przesłodzona, wiecznie niezdecydowana i wnerwiająca zaś Katherine ma być jej przeciwieństwem a to .że Elena was wnerwia to świadczy jedynie o tym ,że jednak Nina tą odrobinę talentu ma i potrafi w nas wywołać jakieś emocje poprzez grę. Nie mówię ,że jest jakąś tam genialną aktorką która kiedyś zdobędzie Oskara, nie przesadzajmy. Jest ona aktorką serialową , jej serial odniósł sukces ,a jako ,że gra tam główną postać to oznacza ,że ogólnie ludziom musiała się spodobać. Być może i jest to aktorka jednej roli, no ale udanej roli, w przeciwnym wypadku nie odniosła by sukcesu. Widziałam z nią prawie wszystkie jej filmy i zgadzam się, zagrała średnio ,ale przystępując do oglądania nie nastawiałam się ujrzeć geniusz aktorstwa a widząc po rozgoryczeniu nie których właśnie na to stawiali. Nie mogę też powiedzieć czy sama Nina jest dobra, inteligentna, bystra ponieważ nie znam jej osobiście, a to co My zwykli ludzie widzimy w telewizji i w internecie to jedynie PR stworzony na korzyść gwiazd by ludzie chcieli ich oglądać. Tak samo nie rozumiem stwierdzenia ,że jakaś aktorka na pewno jest inteligenta i zawsze była bo na taką wygląda, no proszę Was ludzie.Jakoś wszyscy mówili ,że Doda to tępa blondyna a jednak IQ ma wysokie. Pozory mogą mylić.

LadyCrazy_

Według mnie jest mało autentyczna i boi się być bardziej naturalna. Nie wyróżnia się niczym w wywiadach bo ciągle się uśmiecha jak to robią te wypacykowane aktorki Hollywood i odpowiada bardzo standardowo na pytania.

LadyCrazy_

Ja też nie. Urodę ma przeciętną, wcale super ładna nie jest. Gra aktorska na poziomie kołka drewna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones