Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

wedlug mnnie nicolas cage jest jednym z najlepszych aktorow na swiecie. ma on dosc spore doswiadczenia i sliczne niebieskie oczy. potrafi zagrac kazda role (aniola,zolnierza,terroryste) jest mlym czlowiekiem i co mi sie najbardziej w nim podoba nie ma zadnych wiekszych skandali na swoim koncie. jego film szyfry wojny jest poprostu swietny. Nicolas Cage jest jednym z najlepszych aktorow na swiecie!!

szyban

HELLOW
YO ziomale! szymon czy miska??? hihi zgadzam sie ABSOLUTNIE z waszym zdaniem:) pozdrownienia i buziaki! madzia (majandra)

MAJANDRA

Zgadnij? oczywiscie ze miska ;) CMOK dla wszystkich znajomych

użytkownik usunięty
szyban

Popieram Twoją wypowiedź w pełni Nicolas Cage jest najlepszym aktorem na świecie! Znakomicie wczówa się w każdą rolę jaką ma zagrać.

szyban

jest boski poprostu.. jak dla mnie najlepszy w tym duuuuuużym towarzystwie filmowym;)

użytkownik usunięty
szyban

siema macie racje jest NAJLEPSZY i kazdy film z jego udzialem to po prostu BAJKA az chce sie ogladac. wg mnie najlepse filmy to:naciągacze, skarb narodów, 60 sekund, bez tarzy i lot skazańców. jest debest:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:DD:D

Mam do tego aktora wielki szacunek, potrafi zagrać praktycznie każdą rolę. Świetne role w "Pocałunku wampira" i w "Pocałunku Śmierci" ;).

szyban

najlepszy aktor? doskonale się wczuwa w role? tak, cały czas łypie tymi swoimi wielkimi jak u laski oczami.
najlepszy aktor?
dobre sobie.....
ile wy macie latek?
proponuję pooglądać trochę więcej filmów z takim np. Al Pacino, i dopiero potem się wypowiadać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones