Nathalie Emmanuel

Nathalie Joanne Emmanuel

7,4
11 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathalie Emmanuel

Hmm...ciekawe za co, widać panowie oceniają tylko wygląd i dekolt w serialu "Gra o tron" a nie jej
aktorstwo, bo na ocene 8,3 to ono ie jest.

Robaczek_12

Czy jest w tym coś złego?

RealMariachi

Tak ponieważ to nie pudelek.pl tylko filmweb.

Robaczek_12

Faktycznie, filmweb stanowi swoistą latarnię morską pośród wszechogarniającego brudu internetu.
Jest ładna, to fakt. W roli Missandei wypadła przekonująco, wpasowując się idealnie do uniwersum świata serialu, więc czemu mielibyśmy ją "my faceci" (gdzieś słyszałem że nie powinno się uogólniać), nie docenić? Jest młoda, ma niewielkie doświadczenie, ale możliwe że w przyszłych latach rozwinie skrzydła. A na razie, można ją uznać za dobrą, początkującą aktorkę.

RealMariachi

Jeśli dla mnie jakiś aktor jest przystojny pociągający to daje mu serduszko, dodaję do ulubionych a ocenę obiektywną do jego aktorstwa.
Niestety w przypadku tej aktorki ocena jest o wiele za wysoka, chociażby dlatego, że wystąpiła dopiero w jednym filmie a bodajże w dwóch serialach w tym w jednym w którym mogła się wykazać, zresztą patrząc na komentarze nie patrzycie na aktorstwo tylko na urodę....stąd wiadomo za co ta wygórowana ocena, jeszcze trochę a będzie w pierwszej 10 w rankingu najlepsza aktorka, coś w podobie do Jennifer Lawrence która jest na 9 miejscu przed bardzo dobrymi aktorkami, co najważniejsze przed aktorkami z doświadczeniem ! takimi jak : Michelle Pfeiffer czy Cate Blanchett, absurd !

Robaczek_12

Różni ludzie różnie oceniają. Ja na ten przykład oceniam wszechstronność aktora, i stawiam tym wyższą ocenę, im bardziej wymagające i nietypowe role przyjął.
Nie wszyscy jednak tak robią. Nie załamię chyba twojego świata mówiąc, że uroda definiuje najczęściej to, jak postrzegamy danego człowieka. Ładny= uczciwy i dobry, brzydki= zły i podstępny. Wpaja nam się to od "Króla Lwa", więc nie ma się co dziwić, że tak wygląda nasz świat. Nie ma co biadolić, ale takie są fakty.
Czyniąc długą historię krótką, mój kumpel obejrzał kilka sezonów "Zaklinaczki Duchów", a nie wiedział, jak miała na imię murzynka, która pojawiała się w każdym odcinku. Cały czas po prostu się gapił na Jennifer Love- Hevitt.

RealMariachi

Fakty, szkoda, że niesprawiedliwe.....
To jest filmweb tu się ocenia aktorstwo, ja nawet najbrzydszego aktora potrafię ocenić bardzo wysoko jeśli jego gra aktorska jest na dobrym poziomie a jeśli idze w parze z doświadczeniem to już wgl cud, ale faceci to wzrokowcy i niestety nie umieją obiektywnie spojrzeć na niektóre kwestie...

Wiesz znasz takie powiedzenie : "Nie ocenia się książki po okładce" ? ja spotykam coraz mniej ludzi którzy rozumieją w twój sposób czyli " Ładny= uczciwy i dobry, brzydki= zły i podstępny, zresztą w dzisiejszych czasach jest właśnie na odwrót.

Robaczek_12

Wątpię, by odnosiło się to tylko i wyłącznie do mężczyzn. Kobiety też "oceniają po okładce".
A ja rozumuję w ten sposób, bo sam jestem brzydki, i jestem na dodatek tego w pełni świadomy. Nie zrobię kariery jako model, i nie jestem synem króla nafty, więc dziewczyny mnie zlewają. Trudno, takie życie. Gdy jednak się z tym człowiek pogodzi, łatwiej mu się żyje, i nawet nie przeszkadza mu to, że jakaś aktorka zrobiła karierę dzięki ładnym cyckom i atrakcyjnej buzi. Niech sobie żyje, jej zdrowie.

RealMariachi

Tak, tylk, że brzydki facet ma szansę na miłość a brzydka kobieta już nie, więc to musi chyba o czymś świadczyć....
zresztą często słyszę od dziewczyn, że zakochała się w jakimś chłopaku mimo, że jest brzydki, ale za to ma bardzo fajny charakter i urzekł ją np usmiechem, natomiast facet tak nie ma, myślę, że dlatego że większość traktuje kobiety przedmiotowo i myślą tylko o jednym, wiadomo o czym a do tego potrzebna jest ładna itp itd....

Robaczek_12

Syn króla nafty będzie oblegany przez laski bez względu na to, czy ma twarz jak Quasi-Modo, czy jak Johnny Depp. Czy to źle świadczy o facetach, czy o kobietach?
Z resztą nie ma co generalizować. Mnie się Nathalie podoba, a komuś innemu niekoniecznie. Jego wolna wola.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

"Niestety w przypadku tej aktorki ocena jest o wiele za wysoka,"

świat jest taki niesprawiedliwy

użytkownik usunięty
RealMariachi

Własnie ja jestem kobietą i ona mi się szalenie podoba! W GoT jest chyba najpiękniejsza. Tak bo ani Sansa ani Dany, nie są tak piękne jak ona ;-) One są u mnie na 2 miejscu :-P
I świetnie wpasowała się w rolę Missandei, lepszej bym chyba sobie nie wyobraziła.
A jak już tak lecimy... To najprzystojniejszy, pociągający, tajemniczy i uwodzicielski jest tylko Jaquen, a za nim obecnie Daario ;-) ale ponoć mają zmienić Daario, na jakiegoś grubego, niskiego paszteta ;/

RealMariachi

Na tym portalu najeżdża się na ludzi, którzy oceniają aktora przez pryzmat jednej świetnej roli, a w ocenie "za cycki" nie widzi się nic złego.......

MissMary

Dokładnie...

MissMary

dałem 7 za cycki

Anakin_Skywalker

Np. Jon Kortajarena za jedną rólkę ma ocenę ponad 8. Aby była sprawiedliwość na tym świecie, dostał ode mnie 10 za twarz, ciało i seksapil (;

MissMary

no facet jest mega handsome :P

Anakin_Skywalker

Wiem! 10 na 10 zdecydowanie (; Ale jako aktor średni.

Robaczek_12

Jest przepiękna, moim zdaniem najpiękniejsza z całej obsady. Aktorstwa jeszcze nie miała okazji pokazać bo tez rola taka a nie inna.

SlimShady85

No właśnie, dopiero początek jej kariery a tu wchodzę i taka ocena a połowa komentarzy to "daję jej 10 bo wygląda zaj***" dla mnie to żałosne.

Robaczek_12

sama pewnie wyglądasz jak ten robaczek 160 cm 90 kg , pomarańczowa skórka 3 podbródki xD

marcinsss89

A Ty pewnie wyglądasz jak typowy fapowicz neostrady - zapryszczony grubasek, który ładne dziewczyny widuje tylko w GoT. Dziewczyna niczym Cię nie obraziła, to z jakiej racji jej ubliżasz inteligencie?

feliz13

naucz się kretynko czytać bo ja nic o niej nie pisałem wręcz ja broniłem!

Robaczek_12

To prawda. Ma świetny biust i figurę. Przepiękna dziewczyna jakich mało.

Robaczek_12

Chirurgia plastyczna czyni cuda. Można skorzystać; powiększa piersi i usuwa swędzenie d**y.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones