Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
119 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

po raz pierwszy zobaczyłam go w "Bruce wszechmogący" później w "skazani na Shawshank" następnie w "siedem" ,a póxniej oglądnełam całą serie filmów , w których własnie on wystąpił . Jest zdecydowanie moim faworytem zawsze gra osobę opanowaną pełną spokoju......... zawsze to on jest tą alfa i omegąna którą można liczyć. Podoba mi się jak gra, wczuwa sie całkowicie w każdą ze swoich ról...... nawet w"kolekcjonerze" jest świetny... choć film nie jest za dobry.......ale i tak go lubię bo występuje w nim Morgan Freeman. On jest świetny... Jeśli w życiu codzinnym jest taki jak w filmach, to po prostu człowiek skarb:)

kicia_20

tak jest!!! to jeste mój może nawet najukochańszy aktor :D (bez podtekstów :/) jeszcze nie widziałem filmu w którym by źle zagrał...w którym bym mu miał cokolwiek do zarzucenia...no poprostu ciesze się że tacy ludzie żyją i my możemy oglądać ich mistrzostwo!!!!bo on jest mistrzem, moim zdaniem powinien dostać więcej nagród :P ale to tylko moje zdanie :) niech żyje wiecznie!!!

kicia_20

On jest po prostu arcymistrzem w swym fachu.

kicia_20

a nie zauwazyliscie ze ostatnio morgan w kazdym filmie gra tak samo ??

Logan

faktycznie gra podobnie...ale popatrz na to z innej strony..."nie zmienia sie drużyny wygrywającej" czyli jak dla mnie to co gra Freeman to jest perfekt....i nie da się lepiej ... dla mnie ... dlatego gra tak samo bo i po co miałby coś zmieniać ? :) pozdrawiam

Logan

Masz racje, gra bardzo podobnie. Ja takze go bardzo lubie, ale moglby sie troche bardziej postarac urozmaicac swoje role, wiem ze go na to stac. Aktor powinien byc kameleonem, ktory zmienia sie do kazdej roli i gra inaczej. Jednak takich kameleonow jest bardzo malo, np. Gary Oldman. Z drugiej strony Freeman jest aktorem charakterystycznym dla jednego typu rol, ktore zreszta gra genialnie.

kicia_20

Morgan jest dla mnie najlepszym czarnoskórym aktorem. I jednym z najlepszych w ogóle. :D

TroPtyN

Ja oglądałem z Morganem dużo filmów i uważam że jest świetny.
Najlepsze 5 filmów jakie widziałem z Morganem to:
1 Siedem
2 Skazani na Shawshank
3 Bez Przebaczenia
4 Wożąc Panią Daisy
5 Kolekcjoner Kości

Armagedon

Freeman nie grał w Kolekcjionerze Kosći tylko w Kolekcjonerze (Kiss the Girls),w Kolekcjonerze Kośći grał Denzel Washington.Pozdrawiam

kicia_20

Freeman & Nicholson & Brando... to jest kino:)

Rusty_5

tak masz rację z tego pośpiechu źle napisałem:D

Armagedon

Wspaniały aktor. Strasznie podobają mi sie filmy te nowsze Za wszelką cenę, Człowiek pies jak i te starsze Skazani na Shawshank Wożąc panią Daisy. Poprostu jest wspaniałym akorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones