Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
119 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

Wszędzie go pełno.

użytkownik usunięty

Lubię ambitne kino, utalentowanych aktorów. Morgana uważam za dobrego w swojej profesji. Niestety zawsze gra kogoś z drugiej linii. Wolałbym aby błysnął raz na jakiś czas (np. raz na rok lub dwa)- nie musi przyjmowac każdej roli (wygląda jakby tak robił), a tak w natłoku tworzonych przez siebie postaci pozostaje nie zauważony, wszędzie go pełno, ale nie moę sobie przypomnieć żadnej charakterystycznej roli, może poza SIEDEM gdzie B-Ł-Y-S-N-Ą-Ł. Freeman staje się ikoną masowej kultury, a mógł być "wielkim-prawdziwym artystą". Oczywiście są inne b. dobre filmy z jego udziałem, ale tam atakował z drugiej podkreślam z DRUGIEJ linii. Jak był gwiazdą filmu to najczęściej była to jakaś kicha (boże te amerykańskie filmy akcji, sensacyjne czy jakoś tam- może nie wszystkie ale większość). Pozdrawiam wszystkich fanów Freemana i z góry dziękuje za nie obrzucanie mnie błotem w odpowiedzi na ten temat (niestety w polsce kultura osobista nie obowiązuje w niektórych miejscach - mam nadzieję że tu jest normalnie). Pozdro.

użytkownik usunięty

Jezu zapomniałem o "Skazani na Shawshank" tam też B-Ł-Y-S-N-Ą-Ł. Sorki

Problem o którym piszesz dotyczy obecnie każdej żywej i nadal aktywnej legendy kina - Ala Pacino, Roberta De Niro (tutaj jestem najbardziej zmartwiony), Denzela (zdarzały mu się wpadki, ale filmografię ma niezwykle imponującą) czy Dustina Hoffmanna, choć rzeczywiście u Morgana przeważa (zwłaszcza w ostatnich latach) kicz.

Dla pocieszenia, obejrzyj jego wcześniejsze role - "Wożąc Panią Daisy", "Lean on me" i "Street smart"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones