Molly C. Quinn

Molly Caitlyn Quinn

7,2
1 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Molly C. Quinn

która tak bardzo nie pasuje mi do tego serialu. Grzeczna, urocza córeczka, w każdej scenie z nia jest taka strasznie milusi.

braindead138

właśnie dlatego jest dobry kontrast. trzeba jakoś zbilansować zwariowanego Ricka, a z córką tworzą śmieszną parę...

asaka

zgadzam się z Asaką! Biorąc pod uwagę zwariowanego Ricka i jego kopniętą mamę, jego córka jest wspaniałym kontrastem. Poza tym, ja UWIELBIAM ich związek z tym serialu. Po prostu cud, miód i orzeszki :)

asaka

no właśnie chodzi o kontrast
Castle czasem bardziej przypomina dziecko niż jego własna córka =)

użytkownik usunięty
braindead138

Mogłoby być jej jeszcze więcej w tym serialu :)

braindead138

To chyba tylko Twoje zdanie. W Castle gra świetnie i właśnie idealnie pasuje do serialu. Nieodzowna córeczka tatusia :)

braindead138

Ja uwielbiam Alexis, co z tego że to "grzeczna dziewczynka"? Aktorka świetnie gra córkę Ricka, bo widać że ekranowy ojciec z córką świetnie się rozumieją i kochają, a to że jest ułożona to tylko świadczy o dobrym wychowaniu, a na odpowiedzialność tej postaci mógł mieć wpływ choćby rozwód rodziców (bo od małej dziewczynki musiała sobie radzić bez obojga rodziców przy boku, równoważyć trochę zachowania zakręconego tatuśka). Niestety nie wiem czy zobaczymy ją w przyszłych sezonach (bo Alexis wyjedzie prawdopodobnie na studia).

vilandra_4

Też bardzo ją lubię :) W ogóle kontakt ojca z córką jest taki fajny i ciepły, że dosłownie im zazdroszczę. I postać Alexis jest miłą odskocznią od tych wszystkich zwariowanych amerykańskich lalek.

braindead138

Uwielbiam ją w Castle :) Fajnie gra i na dodatek jest śliczna (strrrasznie zazdroszczę jej włosów :D)

braindead138

Właśnie o to chodzi, że jest tak bardzo inna. Szczególnie jeśli chodzi o jej ojca. Właśnie dlatego jej postać jest taka świetna ;)

alice12321alice

Dokładnie , jak dla mnie idealnie wpasowuje się w konwencje serialu.
A swoją drogą ojca jak chce to sobie potrafi dookoła palca owinąć w try miga.
I postawić się też umie.
Swoją drogą to sympatyczny rudzielec.
To już oczywiście stricte o urodzie.

braindead138

wg mnie włąsśnie tak ma być! cud miód i orzeszki przysłowiowe ktoś musi stanowić równowage