Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Raz, że nie grzeszy urodą.
Dwa, że słaba z niej aktorka.

AdWienc

A do tego niewyobrażalnie wkurzająca. Za każdym razem, kiedy widzę ją na ekranie ku*wica mnie strzela.

maruta_hiro

No no mam dokładnie tak samo :)

AdWienc

Niewielkie umiejętności aktorskie, wiecznie z tą samą miną na "masz coś do mnie? tak? zaraz dam ci w ryj". Nic więcej..

tristeTristan

może dlatego praktycznie w każdym filmie ginie

tfarukmuj

Niestety niekiedy się odradza...

DesmondsFilms

heh nowy resident evil i zbliżająca się następna część szybkich...
ja tą panią lubię :) ;p

jason86

Ciiiii ,nie ruszaj.......bo wiadomo co.....

klaczek20

chciałem sprawdzić reakcję ;)

jason86

hm...nie wiem o co wam chodzi,moim zdaniem jest ładna i ma fajny głos aktorka z niej też nie jest licha ; )

Robaczek_12

zawsze się ktoś znajdzie taki co nie lubi ;)
heh nie raz sam lubie kogoś przekreślić z aktorów,,, ;)

jason86

Wiecie co? Racja, że nie jest najpiękniejsza i razja, że wszędzie ma tą (genialną moim zdaniem) mine "odwal się, bo w morde"... Ale ja osobiście lubie to w niej najbardziej. Jest stateczna, jak oglądam z nią film, to wiem czego mam się spodziewać. Wiem, że nie zagra nagle niewinnej, bezbronnej dziewicy, tylko twardą, seksowną, wredną laske, która mimo wszystko jest pozytywną postacią:)

berya

zgadzam się na 100%
podobną minę ma Ice q.

jason86

mówicie, że ma ciągle tą samą minę? To spójrzcie również na nich: Mark Wahlberg lub Kristen Stewart, jak na moje to są aktorzy o jednym wyrazie twarzy.
A co do drugorzędnej aktorki, to wystarczy zobaczyć w jakich filmach gra, zawsze ma rolę "twardzielki" więc ma to robić z uśmiechem na twarzy? raczej idiotycznie by wyglądało ;)

perzyk

Pattinson się wyrwał z typecastingu rolą w Cosmopolis. A Wahlberg zagrał chociaż w Boogie Nights, rewelacyjnym filmie. Aczkolwiek aktor z niego fatalny stał się potem, może jeszcze The Departed i to wszystko...

AdWienc

Zgadza się, filmowy typ babochłopa.

AdWienc

Gusta, ja uważam ją za ładną.

spychu1920

Fakt , aktorką nie jest może najlepszą ale Mnie osobiście jako kobieta się podoba .

AdWienc

to samo mi sie nasuwa jak widze mille jovovich :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones