Michael MadsenI

Michael Soren Madsen

7,8
20 652 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Madsen

Chyba większośc zna go ze wściekłych psów i sin city. Ale widze ze czasy się troche zmienily i gra teraz w byle gównie.
Nie wiedziałem o tym do czasu aż zobaczyłem UKM, a więc film którego absolutnie nie da się obejżec do końca. Troche zdziwila mnie jego obecnosc w tym gniocie ale teraz widze ze swoja osobą zaszczycil tez inne "dzieła"...

Memoj

Gdybyś nie był takim ignorantem, z pewnością wiedziałbyś, że Mike grał nie tylko we wściekłych psach i sin city, że to nie są jego dwie większe role. Ma on na swoim koncie dużo więcej bardzo dobrych filmów. Nie wiem dlaczego ludzi tak drażni to, że gra w bardzo wielu filmach, nawet tych nie cieszących się dobrą opinią. On po prostu lubi to co robi, myślę, że wcale nie dla kasy, bo ma jej wystarczająco dużo. Takie role mu najwidoczniej odpowiadają. Jedyne co, to możemy docenic jego grę aktorską, a to, że gra on czasem w filmach podrzędnych to już jego sprawa.

Memoj

a czy jak gras w cos codziennie to od razu z tego powodu jesteś gorszy w tym?

Memoj

A ja się zgodzę z wypowiedzią Memoja!!
Grając w gównianych filmach przyczynia się do ich tworzenia!!!
Widziałem w tytułach chociażby "Straszny film"
....no darujcie! O czym wy chcecie rozmawiać?
Gówniany film zabłyśnie, idiotyczny temat się chwyci i zaraz wszyscy reżyserzy rzucą się, by tworzyć gówno dla kasy! I tak utoniemy w tym bagnie. Zamiast produkować dobre filmy reżyserzy generują nowy shit!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones