Michael Jai White

7,3
5 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jai White

Myśle że Michael dałby rade w UFC MMA w wadze ciężkiej bądź półciężkiej. W końcu ma te 7 czarnych pasów. Filmy z nim ogląda się tak dobrze jak na początku lat 90 z Van Dammem.

Mateo_SF

No ja też myśle tak samo:) On może by pokazał co to jest prawdziwa walka

gracjan565

Spoko nick, imię mojego synka;) no koleś wymiata obejrzałem z nim sobie kilka filmów, między innymi Champion 2 a itam podobał mi się jeszcze Scott Adkins, świetnie walczył w sumie jeden ma 7 pasów czarnych a drugi 5. Podziwiam prawdziwych fighterów, ile to trzeba ćwiczyć żeby tyle osiągnąć.

Mateo_SF

i ten Michael to nie tylko filmie jest taki dobry to naprawdę mistrz widziałem jaki jest szybki przy takiej posturze

Mateo_SF

bez przesady. Jego 7 pasów to pasy za tae kwon do oraz odłamy kung fu i karate. Zero pojęcia o grapplingu bjj/zapasy, zero pojęcia o boksie. w MMA nie wróżyłbym mu świetlanej przyszłości :D

Sonny_87

Chyba nie wiesz człowieku co mówisz obejrzyj sobie jego treningi i jaką ma technike i dpiero wtedy się wypowiadaj

Mateo_SF

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=152035 ten murzyn na zdjęciu troche witea przypominja

dawid10809

To Rashad "Sugar" Evans i wcale White'a nie przypomina.

Mateo_SF

Szczerze wątpię. Pamiętam pierwsze UFC, kiedy "masterów" z dziesięcioma czarnymi pasami (nawet w chińskich SW, gdzie pasów czarnych nie ma, no ale w USA są :) ) zamiatali kolesie z doświadczeniem w bójkach na streecie i roku zapasów na koledżu. Wartość tych pasów jest żadna, które oni sobie nadają kupują etc. To aktorzy, nie wojownicy. To że są bardzo wysportowani nie znaczy nic na ringu/klatce/oktagonie. A z doświadczenia wiem, jak obrywają goście po nawet kilkunastu latach treningów wschodnich styli od zwykłych ulicznych drecholi.

użytkownik usunięty
hirszhahr

ciekawe skąd taką bajeczke wytrzasnełeś jęsli myślisz że Michael Jai White czy Scott Adkins dostaliby oklep o tych niby " wojowników UFC " to się grubo mylisz człowieczku i aktorstwo nie ma nic do rzeczy oni to umią naprawde a to że wybrali inną drogę niż napieprzanię się po zębach niczego nie zmienia

Kiedy masz trzynaste urodzinki? :P

użytkownik usunięty
hirszhahr

tak mi przykro ale spóżniłeś się bo moje trzynaste urodzinki już bardzo dawno mineły zacofany neokidzie . Odrób lepiej lekcje na jutro do szkoły cepie

Neokidzie? :)
Tym gorzej. Przez te lata które upłynęły - interpunkcji jak widzę się nie nauczyłeś.
Wielce zabawne.

użytkownik usunięty
hirszhahr

nie zasłaniaj mi się tu interpukcją zyebie bo piszę szybko i nie mam czasu na takiego debila jak ty

i z gimnazjum Cię wypuścili, kiedy piszesz w stylu "oni to umią naprawde"?
To co Adkins i White pokazują w filmie, gdzie zatrudnia się choreografów, żeby układali sceny walk to jedno. Natomiast to, czy coś z tego co UMIEJĄ mogliby wykorzystać w ringu/klatce etc. to zupełnie inna sprawa. Hirszahr, wypowiedział swoją opinię a Ty się rzucasz jakby nie wiadomo co zrobił. Poza tym wyzywanie kogoś od neokidów, jeśli się pisze jak jeden z nich jest śmieszne ;)

użytkownik usunięty
Zybek88

Tak ty się tak znasz jak ja na tenisie . Do twojej wiadomości Scott jak i Michael sami robią sobie choreografie walk wystarczy obejrzeć na yt przygotowania do Unidsputed 2 tylko w nielicznych scenach są kaskaderzy a reszte sami robią wszystkie walki więc nie trafiłeś . A w ringu dali by radę jestem pewien bo to jaką prezentują wytrzymałość i technike jest niemal perfekcyjna a to że wybrali aktorstwo to i tak lepiej . A wyzywałem go dlatego że się nie zna pisze bzdury tak sam zresztą jak ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones