Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Jaka piosenka Waszym zdaniem zasługuje na teledysk chodz go nie ma?
Moje propozycje:
-come together -whatever happens
- wanna be startin'somethin - the girl is mine

saska_a

Ależ "Come Together" ma teledysk, który jest częścią filmu "Moonwalker" :)
poszukaj na YT

saska_a

Unbreakable, Little Susie, Privacy, Speechless, Invincible

Leila__

Nie jestem na 100% pewna ale wydaje mi sie ze Little Susie rowniez ma teledysk... jak dla mnie piosenka just good friends powinna miec teledysk i to zdecydowanie.... :)

sisi421

tak Little susie ma teledysk
http://www.youtube.com/watch?v=TjGO-u-Z6kU
a whatever ahppends mogłoby miec super tledysk...

IKnowWhatYouAre

Ale to nie jest chyba oficjalny teledysk..

Leila__

Zgadzam sie z I knowWhatYouAre piosenka "Whatever happends" zasługuje na teledysk.
Wogóle moje zdanie jest takie ze płyta Invincible jest naprawdę super chodz niby najmniej sprzedanych egzemplarzy i przez większość postrzegana jako ta "najgorsza" ze wszystkich.

saska_a

Według mnie zaraz po Dangerous najlepsza;)

magdafilm

WBSS -na pewno miło by było zobaczyć teledysk. Chociaż, jak wiemy wersja [feat.Akon] ma teledysk, ale ja nie przepadam za ta wersją z 2008r (mimo, ze w teledysku MJ dzieli obraz z Akonem, ale jednak MJ śpiewa tylko pare sekund... zdecydowanie za mało :D)
Poza tym Invincible i We've Had Enough

Lorraine

A co do teledysku do piosenki Wanna be startin somethin z 2008 r. To tam na pol ekranu telewizora jest pokazany akon. A na drugiej połowie michael. (Urywki z koncertów itp.) No i w pewnym momencie jakieś zwierzę zmienia sie z michaela.
Watpie ze tak sie wydarzyło na koncercie. Wie ktos Skad to?

saska_a

Chodzi Ci ja MJ zmienia się w czarną pumę? Jeżeli tak to jest, to urywek z teledysku Black or white, pełnej wersji która trwa ponad 10 minut.

magdafilm

Szczerze mowiac to jeszcze nie ogladalam tej pełnej wersji wiec nie wiem dokladnie. Dzieki.

saska_a

Pełna wersja jest świetna :) Najpierw Macaulay Culkin ... a na koniec MJ wykonuje 'ruchy, które mogą zabijać' :) No i pierwszy raz w teledysku na świecie zastosowano technikę morfingu. (Na sam koniec- zmiany twarzy)

Lorraine

To musze obejrzeć ten teledysk:) za krótki. Za krótki

saska_a

do Little Susie nigdy nie było teledysku. A ten link youtube to ktoś sobie tak o zrobił. Oficjalnego teledysku do tej piosenki NIGDY nie było i NIGDY nie będzie. Amen

cameron88

Zdecydowanie whatever happens ! Znakomita piosenka, naprawdę szkoda że nie nagrał teledysku. Oraz dangerous. Choreografia do tej piosenki jest tak świetna że żadne słowo nie odda tego jak dobra jest :)

millcia

a i jeszcze we are the world. wzruszająca piosenka.

millcia

zgadzam się piosenka "whatever happens" jest świetna;))

millcia

We are the world ma teledysk ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones