Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Kocham każdą nutę Twojej muzyki i za to Ci dziękuje. Szkoda, że upadłeś na samo dno. Ale jak wiadomo każdy geniusz, ma ogromną rysę.

dikser

Nie odbieraj tego personalnie, ale wkurzaja mnie tacy ludzie. "Boże, Boże, był taki super, ale zmienił kolor skóry, zrobił sobie operacje nosa. Wstydzi sie swojej rodziny, swoich korzeni" Grrr!!!! Kiedy jakaś idiotka powiększy sobie biust, to co? Taka to sie nie wstydzi swoich korzeni? Nei wstydzi sie swoich przodków, ktorzy dali jej takie, a nie inne geny? Kiedy jakis koleś zmieni sobie płeć, bo czuje sie kobietą, to co? Operacje Michaela Jacksona wzbudzają taki bulwers i masową niechęc, a takich delikwentów to się nie zauważa. Może on też źle się czuł w swojej sylwetce? Na miłość boska, mamy XXI wiek!!!!!!!!!
Tak jak mówiłam, nie bierz tego do siebie. Pisałam bardzo ogólnikowo :) Absolutnie nie o tobie! Każdy ma inne zdanie i ja to rozumiem.

dikser



"Kocham każdą nutę Twojej muzyki i za to Ci dziękuje. Szkoda, że upadłeś na samo dno. Ale jak wiadomo każdy geniusz, ma ogromną rysę."

A kiedy On upadł na dno? Owszem te wszystkie pudelki i media tak gadają, ale ja osobiście tak nie zauważyłam. Po prostu facet się zestarzał, ale nadal bije wszystkich, i zdobywa kolejne rekordy sprzedaży np. "thrillera", no i już niedługo rozpoczną się koncerty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones