Michael Fassbender

8,1
69 732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Odkryłam go przypadkiem ogladając X-men'ów DOFP w kinie z chłopakiem. Spodobał mi się
wróciłam do domu i go znalazłam no i się zaczeło. Do tej pory wszystkie dostępne filmy z jego
udziałem zaliczone (nawet te słabe bywało ciężko ale dla Fass'ego można przecierpieć,
aczkolwiek nie jestem w stanie obejrzeć Eden Lake przeraża mnie sposób w jaki Fassy tam
kończy, reszte filmów da się przeżyć). Muszę stwierdzić że ma chłopak talent i wie co robi.
wybiera ciewake role każda inna, nie powtarza się. Ogladając z nim wywiady mozna stwierdzić że
wie co mówi jest inteligentny. No i do tego ma to coś w sobie co przyciąga kobiecą uwagę. Jego
oczy są cudowne mogłabym w nie patrzeć bez przerwy. No i cały jest ,,fajny''. Ma ,,fajne'' ciałko,
mm ten jego brzuszek uwielbiam jego tors. Wierze że jeszcze dużo przed nim dobrego.

ps. musze obejrzeć Frank'a już nie moge się doczekac bo tam jego twarz ukryta jest za maską z
czego sie cieszę bo będę mogła skupić się na jego grze ciałem a nie tylko wpatrywać sie w te
niebiańskie oczy.

robertomanka00

Witamy w gronie Sióstr i Braci wielbiących Mike'a :D

Oglądając Franka będzie się miało dziwne odczucia, bo niby można się zachwycać wszystkimi innymi częściami ciała i jego głosem, ale kurcze będzie brakowało jego twarzy, brody i oczu... Nie lada wyzwanie dla samego Fassbendera, jak i dla nas - fanów :)

robertomanka00

Dołączam się przywitania w tym zacnym gronie :-) Ja miałam identycznie tylko że ja go zobaczyłam w Bękartach Wojny i zaczęło się identycznie jak u Ciebie.
Ja też nie mogę się doczekać Franka, zwłaszcza że braki twarzowo-oczowe ;-) nadrabia śpiewem równie niebiańskim jak jego oczy :D Ja go rozpoznaję po dłoniach, tylko on ma takie chude, żylaste, z długaśnymi palcami.

ewej

A więc oficjalnie należymy do klubu wielbicieli Michael'a:)


Dokładnie jego dłonie też są wyjątkowe, tak jak mówisz żylaste i chude w sumie żyły są u niego tez widoczne na rękach i łydkach na kilku zdjęciach to zauważyłam.

Czy wy też uwielbiacie jego styl?. Mam wrażenie że Fassy ma jedną parę spodenek i może ze 3 pary jeansów.

robertomanka00

Mamy tu swój wątek, gdzie piszemy wszystko co ślina na język przyniesie :-) Można sobie poczytać i nieźle się ubawić.

Fassy ma to do siebie, że nie musi się stroić by wyglądać zjawiskowo. Wystarczy uśmiech nr 5 i powala na kolana, jak tu
http://www.pinterest.com/pin/363595369889134432/
albo tu
http://www.pinterest.com/pin/363595369889125629/
lub tu
http://www.pinterest.com/pin/363595369889092187/

ewej

o nie... uśmiech to on ma akurat creepy ;p zdecydowanie bardziej wolę go, jak się nie uśmiecha wcale, albo gdy uśmiecha się bez pokazywania zębów ;p

tolerancja91

Kto co woli. Ja uwielbiam jego wyszczerz. Duma każdego ortodonty, taki zgryz. I właśnie tym mnie kupił w Bękartach, tak pięknie się uśmiechał. Piękny. Jeszcze z rudą brodą, cudo chodzące.

tolerancja91

Creepy? To znaczy jaki? Ja uwielbiam, kiedy pokazuje zęby, ma piękne zęby, takie białe i proste. Ale poważny też wygląda pięknie.

pani_sroka

creepy to znaczy creepy ;p Quentin chyba go zatrudnił do roli nazisty na podstawie uśmiechu ;p

tolerancja91

Słownik powiedział mi, że to znaczy przerażający i odrażający, ale też wywołujący dreszcze, a to akurat się zgadza.

Jest tyle polskich słów, po co je zastępować angielskimi?

pani_sroka

Tak, u mnie też wywołuje dreszcze ale inne :D Ma czarujący uśmiech, taki że się można rozpłynąć z zachwytu... ja się rozpływam.

ewej

Ja już się rozpłynęłam.

pani_sroka

bo niektóre słowa nie mają swoich polskich odpowiedników i na odwrót

tolerancja91

Ale to akurat ma.

pani_sroka

nie zgodzę się z tobą, ale jak uważasz :)

ewej

I znowu przepadłam :D najlepsze 2 zdjęcie :)

ewej

A mnie zdobył rolą Erika w Pierwszej klasie, którą obejrzałam parę miesięcy temu w związku z tym, że wkrótce miała wyjść druga część X-menów. Mimo, że znałam go od kilku lat i widziałam wiele z nim filmów, to dopiero kupił mnie swoją rolą, a raczej duetem z McAvoyem... Ach, ten Fassbender <3 cały jest cudowny, mimo że nie jest typowym przystojniakiem, to jak się na niego patrzy, to się człowiek rozpływa :D

tolerancja91

Zdecydowanie jego najlepsza rola. Duet z McAvoyem - cudo. X-Meny to dla mnie prawdziwa estetyczna uczta, rzadko kiedy mogę oglądać tylu moich ulubionych aktorów w jednym filmie.

robertomanka00

Michael ma przepiękne oczy.

_Yuuto_

Wszystko ma przepiękne.

robertomanka00

Ten sam sposób oceniania - witamy w drużynie :)

Benia94

Na szczęście oprócz wyglądu i głosu ma talent :)

alienowa

Taak - dzisiaj niewielu aktorów ma prawdziwy talent, a nie tylko jego wyobrażenie. On zalicza się do tej pierwszej grupy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones