Michał Anioł

7,0
1 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Anioł

fajne ma imie i nazwisko,heh ,co o tym sadzicie????interesujace,ale zupelnie niewiem kim on jest...

użytkownik usunięty
natalia_bloom

to fajna z Ciebie kinomaniaczka skoro go nieznasz hahaha. Przecież Karate po polsku to klasyka no a ten serial przyjaciele to chyba jeden z najlepszych seriali o polsce tuż po wojine rozmumiem że komuna go nie puszczała bo były tam torochen ie prawomyślne koncepcje ale dlaczeog nie ma tego teraz!!!!!

Mnie utkwił przede wszystkim jako kapitan żaglowca z "Podróże Pana Kleksa" ;o)

natalia_bloom

Ja go widziałam tylko w "Karate po polsku",ale był tam naprawdę dobry.

Esa

Świetny aktor, strasznie go lubie - szkoda tylko ze tak mało go pokazuja :(

BMF

natalia bloom - też go nie znam - powaga :)

NaShI

Ja również go nie znam, ale to wynika z faktu, że nie przepadam za polskimi filmami i po prostu ich nie oglądam. Chociaż oglądałam "Karola..." to jakoś Anioła nie kojarzę :)

Kathleen

Też nie przepdam za polskimi filmami ( aktorami zwłaszcza ).

NaShI

Skoro macie po 15 lat to nic dziwnego, że go nie znacie. Ja w tym wieku też za bardzo nie wiedziałem, kto to np. Władysłąw Hańcza.

Plejbek

Zabrzmi to strasznie dziwnie ale Michał Anioł to jednak nie Władysław Hańcza, a sam aktor niespecjalnie utkwił mi w pamięci.

Esa

Legenda tam był dozorcą w zamku z 6 dziewczynami

natalia_bloom

Pewnie ksiądz na chrzcinach był pijany :D

lukasz_8910

JA GO Z "GLINY"PAMIETAM , WIEM ZE DOSTAL TAM KULKE W ŁEB

natalia_bloom

Logiczne że skoro miał na nazwisko Anioł rodzice postanowili to wykorzystać.

natalia_bloom

"zupelnie niewiem kim on jest..." "ocena: 4" ludzie...

natalia_bloom

jest fenomenalnie genialny tylko, ze nie gral w niczym dobrym ani tez za dobrze, jest na fw grupa fanow ktorzy robia z niego mesjasza polskiego kina ale ni cholere nie wiem dlaczego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones