Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Gratulację Meryl !! Trzymam kciuki, jakikolwiek będzie werdykt i tak jesteś najlepsza !!

_meryl_streep_

Pewnie dostanie go Kate, ale sama nominacja i tak mnie cieszy ;)

kuba13130

Cate*

kuba13130

Cate naprawdę zapracowała na tego Oscara - taka rola zdarza się raz na kilkanaście lat. Ona wprost olśniewała jako Jasmine, coś czuję, że za kilkanaście lat rozdygotana i dwulicowa Jasmine będzie postacią absolutnie kultową.

madz20

Też się z Tobą zgadzam, co do Blanchett. Oscar Jej się należy!

_meryl_streep_

Mam nadzieję, że wygra <3 :*

_meryl_streep_

Znowu nominacja xd Nie oglądałem żadnych filmów z tego roku, więc nie mogę nic oceniać, ale chyba najbardziej chciałbym, żeby wygrała pani Dench.

_meryl_streep_

lepszej nie było, nie ma i nie będzie ! Meryl forever :3

karolyn17

raczej była i jest pod względem zdobytych Oscarów - Katharine Hepburn ( 4 statuetki za główne )
Meryl ma 3 , ( 2 główne i 1 drugiego planu ) i wcale nie jest lepsza od Ingrid Bergman ( ten sam wynik )
chyba , że mówimy o nominacjach to tak jest lepsza

_meryl_streep_

Świetnie, że jest nominowana, ale raczej nie wygra w tym roku... Ale za samą ilość nominacji chapeau bas! :D

Jumpin_jack_flesh

Judi Dench powinna wygrac

student22

Muszę zobaczyć film z Dench, bo póki co trudno mi to stwierdzić ;)

_meryl_streep_

Mam cichutką nadzieję, że wygra i zdobędzie tego CZWARTEGO Oscara!
To mało realne, ale i tak trzymamy kciuki!
Meryl forever <3

_meryl_streep_

Przypuszczam, że Oscara zgarnie Cate, według mnie jej rola była genialna, chociaż osobiście za nią nie przepadam, ponieważ uważamy, że cały czas gra tak samo. Miałam nadzieję, że Emma Thompson zgarnie chociaż nominację, a tu takie rozczarowanie. A co do nominacji Meryl to oczywiście jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, chciałbym, aby wygrała, chociaż myślę, że w tym roku się to niestety nie uda. :/

natalia2206

Osobiście nie widziałam żadnego filmu z udziałem tych Pań (nominowanych do Oscara) więc trudno mi przewidzieć. Ale rzecz jasna jestem z Meryl i kibicuje właśnie jej :). Jestem dumna z 18-stej nominacji to i tak wielkie osiągnięcie, na miarę nazwania Meryl Streep żywą legendą Hollywood i rekordzistką nominacji :) Pozdrowienia dla Wszystkich :)

_meryl_streep_

Wydawało mi się, że najpoważniejszą konkurentką dla Meryl będzie Oprah Winfrey (za film "Kamerdyner"), a tu okazuje się, że nie dostała nawet nominacji :(

Jumpin_jack_flesh

Jeśliby dostała, to za rolę drugoplanową. Trochę się dziwię że jej nie ma, ale chyba dobrze, że jest Hawkins zamiast niej.

_meryl_streep_

Z całym szacunkiem do pani Streep ale Akademii znów nominował ją na zasadzie odruchu bezwarunkowego. Streep to pupilek Akademii, co widać po tych 18 (!) nominacjach. Spora przesada. W tym roku kosztem jej nominacji "wypchnięto" zdecydowanie lepszą Emmę Thompson za "Saving Mr. Banks". Żenada. Ta nagroda niebezpiecznie zbliża się prestiżem do poziomu Eurowizji w muzyce.

Qba23_filmweb

Każdy może mieć swoje zdanie. Ja uważam natomiast, że ta nominacja jest jak najbardziej dla niej zasłużona.

wikikor2

Judi Dench w ciągu ostatnich 15 lat otrzymala 7 nominacji do oscara. Gdyby nie to ze zaistniala w USA dopiero po ukonczeniu 60 roku zycia to miala by podobą ilosc nominacji co Streep. To dwie najlepsze aktorki w historii

Qba23_filmweb

Zawsze można na to spojrzeć z innej strony - biorąc pod uwagę ilość zamienionych na nagrody nominacji skuteczność Meryl Streep jest mała :D.

użytkownik usunięty
Qba23_filmweb

Brawo! Jedna mądra wypowiedź wśród sterty bzdur.

Qba23_filmweb

Jest doskonałą aktorką i dlatego dostaje nominację za nominacją. Jej rola w Sierpniu... była genialna. W dniu pisania komentarza raczej nie miałeś szans zobaczyć jej roli, ale już można ocenić?
A skoro mówimy o nagrodach- do Złotych Globów była nominowana 28 razy i 8 razy zdobyła nagrodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones