Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Ładna, medialna. A dorobek? Nic? Zero? Null? Kilka seriali? Haha! Nie rozśmieszajcie mnie. W ilu filmach ona zagrała? Mogę policzyć na palcach i palców nie zabraknie..

Szybko się wybija i nie jest krytykowana.

A jej występ w "Tańcu z gwiazdami" potwierdził (w moim odczuciu), że chce zyskać sobie sprzymierzeńców i się wypromować.

ŻAŁOSNE!

No i ma charakyerystyczną manierę aktorską, która mnie wku**ia!

PannaMartyna

A co, zazdrościsz?
Ta dziewczyna ma dopiero 24 lata, cała kariera przed nią. Do tego jest bardzo piękną kobietą.

Markos_

Bosh, ale bulwers ;) Nie, nie zazdroszczę. Wygłaszam jedynie swoje zdanie;)

PannaMartyna

a jej maniera aktorska na czym się opiera według Ciebie ( chodzi oczywiście o denerwujące Cię jej elementy ) ?

Po za tym fakt ''Taniec z Gwiazdami'' czy innego tego typu programy to nic innego jak lansowanie się na siłe ale nie zapominaj że w tych programach wystąpiły aktorki takie jak Szapołowska czy nawet Figura to skoro one mogły sobie pozwolić na takie występy i nie uznały tego za żałosne to Żmuda chyba tym bardziej nie ma czego wstydzić.

Darken

Figura juz jest stara i chce o sobie przypomniec pozatym jest tez glupia :) odbilo jej na stare lata,ot co. Szapolowska za to jest osoba ktorej gdybym mogla wyjeba**m w ryj .

Zmuda Trzebiatowska nie ma NIC oprocz ladnej buzi, kompletnie nie umie grac, ona wystepuje do tego strasznie sztywno juz aktorzy na wspolnej sa lepsi,naprawde.

Zastanawia mnie tylko skoro do TZG chodza ci dobrzy aktorzy to czemu do tej pory nie bylo tam Sthura? albo nawet pazury?

zal zal zal :>

aPosing

Znasz osobiście Figurę, że stwierdzasz cytuję "jest też głupia"? Ciekawe co Ty sobą reprezentujesz, bo po języku Twojej wypowiedzi stwierdzam że miewiele.

A Trzebiatowska może nie jest aktorką na poziomie Julii Roberts czy Meryl Streep, ale pisząc NIC ośmieszasz się, skoro tak bardzo podoba Ci się gra aktorska serialu "Na wspólnej", to proponuję wypowiadać się na forum tego tasiemca, a nie oceniać ludzi własną krzywą miarą.

żal.pl, wiocha.com

Darken

Jej maniera aktorska bardzo mnie irytuje. Modeluje głos w bardzo nienaturalny, drażniący mnie sposób. Jest słabą aktorską - według mnie.

I to jest moje zdanie. Nic Ci do tego.

PannaMartyna

I mój post powyżej jest kierowany do Darkena.

PannaMartyna

A nie przyszło wam do głowy, że TZG to przede wszystkim kasa? Kilkanaście tysi za odcinek + darmowa reklama to nie jest propozycja, którą się odrzuca :)

nbl_raziel

No dokładnie o to przecież chodzi. W Polsce niestety żeby móc coś powiedzieć trzeba być wylansowanym , mamy dużo dobrych aktorów ale nie wiele z nich może się realizowac w ambitnych produkcjach , niektórym udaje się zaistnieć przez talent , inni muszą dorzucić do tego coś jeszcze. Sam nie oglądam tych programów , bo po prostu ich nie trawie i uważam że za dużo pieniędzy jest na nie przeznaczane ale rozumiem w każdym razie staram się zrozumieć decyzje niektórych artystów godzących się na występy.

Martynka , jasne to twoje zdanie. Fakt , nic mi do tego ale chyba znasz zasady forum ? Pisząc cos publicznie powinnas się liczyć z tym ,że ktoś będzie chciał się do tego odnieść. A zapytana o argumentacje zarzutu odp to samo ale ok :)

Darken

Gościu. A przypomnij sobie jakie pytanie mi zadałeś.

Bo ja przypominam sobie pytanie, "co mnie drażni w jej manierze aktorskiej"?.

Odpowiedziałam na nie.

"A zapytana o argumentacje zarzutu odp to samo ale ok :)" - Twoe słowa.

Rozwiń je, bo widzocznie jestem tylko szarą masą i brak jakiegokolwiek przecinka w zdaniu, kropki i myślnika odbieram wewnętrznie i nie potrafię zrozumieć sensu zdania ;) nie wszyscy są tacy wspaniali, jak Ty.

PannaMartyna

Ja tam nie oglądałem żadnych filmów z Martą (ani seriali i TZG), więc nie wiem czy naprawde jest taka słaba jak tu mówicie. Ale nie podoba mi sie robienie z kogoś takiej gwiazdy, że po pół roku ma na koncie pół miliona zł praktycznie za nic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones