Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
35 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Tak z ciekawości i do jakich filmów :)
U mnie ma 6 "dziesiątek" i to jest najwięcej ze wszystkich aktorów :D
Ojciec Chrzestny, Czas Apokalipsy, Tramwaj, Na nabrzeżach, Młode Lwy, Dwa oblicza zemsty.
"dziewiątek" ma aż 10 O.o
"ósemek" tylko 1
"siódemek"... 7 ^^
"szóstek" 2
"piątek" i "czwórek" po 1 ;)

użytkownik usunięty
ksg666

Jedną dziesiątkę, ponieważ moim zdaniem arcydziełem jest wyłącznie Ojciec Chrzestny.

10/10:
Przelomy Missouri
Ostatnie tango w Paryzu
W zwierciadle zlotego oka
Oblawa
Jak ptaki bez gniazd
Na nabrzezach
Tramwaj zwany pozadaniem

ksg666

Pardon! Młode Lwy mają u mnie 9/10 a oczywiście Przełomy Missouri mają 10/10 :D To co tam Brando wyprawiał rozłożyło mnie na łopatki ^^

użytkownik usunięty
ksg666

,ale Nicholson był na równym poziomie.

Żadnej...Ma u mnie tylko jedną dziewiątkę za Ojca...

Fruit_fack

A jakie oceny wystawiłeś za Na Nabrzeżach czy Czas Apokalipsy? Albo Tramwaj?

ksg666

Jedna dycha za Czas Apokalipsy i ósemka za Ojca Chrzestnego. Reszta trylogii w kolejce do obejrzenia, o innych pozycjach pomyślę kiedyś.

ksg666

Dwie 8 i 6...

Fruit_fack

6 za "Tramwaj..."? Czemu tak? O.o

za krótki <br/> koorwa

ksg666

Dwie dychy, za ,,Juliusza Cezara" i ,,Na Nabrzeżach", trzy dziewiątki za ,,Ojca Chrzestnego", ,,Czas Apokalipsy", i ,,Tramwaj zwany pożądaniem". W planach kolejne.

użytkownik usunięty
Cover

1. Tramwaj zwany pożądaniem 9/10
2. Dziki 7/10
3. Na nabrzeżach 9/10
4. Młode Lwy 8/10
5. Hrabina z Hongkongu 5/10
6. Ostatnie Tango w Paryżu 8/10
7. Ojciec Chrzestny 11/10
8. Przełomy Missouri 8/10
9. Superman 5/10
10. Czas Apokalipsy 9/10
11. Don Juan DeMarco 6/10
12. Wyspa doktora moreau 1/10
13. Odważny 5/10
14. Rozgrywka 8/10

"Wyspa doktora moreau 1/10"

Dlaczego? Nie rozumiem czemu przez wielu ten film jest tak krytykowany? Niezła rola Val Kilmera, fajny klimat, trzyma w napięciu a co najważniejsze jest ciekawy i dający wiele do myślenia. Czasem mam wrażenie że gdyby nikt tego filmu nie widział, ktoś ubrałby go w takie efekty jakie ma Avatar i puścił w 3D to wszyscy uznawaliby go za arcydzieło... :/ Poza drętwymi efektami specjalnymi (na tamte czasy było ok) to nie wiem co można filmowi zarzucić?! Odemnie ma mocne 7/10, książki nie czytałem :)

ksg666

masz racje ten film daje WIELE do myslenia,ale wielu ludzi nie mysli i idzie bezmyslnie za glosami krytyki.......bo krytyka powiedziala tak to znaczy ze to swiete. Jak dla mnie film niezly Brando zagral b.dobrze, ksiazki tez nie czytalam ale slyszalam ze b.dobra.