Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

Niechaj taki Orson zobaczy co znaczą zjednoczone siły mroku:).

Filip_10

O stary, ale się przestraszyłem tych "sił mroku". Hahaha.

orson

Ależ ty dowcipny ja cie kręce. Zobaczysz będąsie wpisywać. Ja w każdym razie w to wierze:).

Filip_10

Najbardziej na filmwebie drażnią mnie takie tematy... Po jaką cholerę robić coś takiego? To tylko utrudnia znalezienie jakiegoś dobrego tematu, przy takim Bloomie czy Deppie to trzeba z 5 stron przeszukać...

Daywalkerp

Przepraszam cie stary ale skoro drażnią cie takie temty to po cholera żeś się tu wpisał hmmm?

Filip_10

Żeby uświadomić niektórym, że takie tematy denerwują i są niepotrzebne. Jesteś jego fanem napisz coś ciekawego, sensownego, albo nie pisz nic. Po co ci wiedzieć ilu fanów MM jest na Filmwebie, ważne, że sam nim jesteś. W taki sposób i tak niczego się nie dowiesz ani niczego nie udowodnisz, więc po co?

Przepraszam że na ciebie naskoczyłem, ale na prawdę, nie lubię takiego czegoś.

Daywalkerp

Może i masz racje. Rzeczywiście jest to jak by sie tak zastonowić w sumie mało twórcze. I nie musisz mnie przepraszać rozumiem że ty też jesteś fanem Mansona więc gramy w jednej drużynie:-). Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones