Marian Opania

7,8
20 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Opania

kto chciałby zagrać najgorszego prezydenta RP. Co to za facet który pozwalał obrażać swoją żonę tylko po to żeby jego brat wygrał wybory (chodzi mi o nawanie Pani Prezydentowej czarownicą przez Rydzyka). Lech nie reagował bo by się elektorat radyjny od pisu odwrócił i głosował na LPR. Zaraz sie pojawia głosy ze jestem lemingiem TVN24, wyborczej itp. Ta cała wojno polska-polska, mowa nienawiści i e

kontousuniente

Jaki ma sens ta dyskusja, po co się ludzie kłócicie?. Jak i tak każdy zostanie przy swoim.

kontousuniente

Rozczaruję cię trochę. Może nie jesteś lemingiem, ale debilem na pewno. A po filmach, jakie uważasz za arcydzieła, widać, że lepiej by było jakbyś się wziął do odrabiania lekcji, bo gimnazjum to nie bajka i starzy ci net odłączą. Przynajmniej odpocznie człowiek od czytania takich komentarzy.
Ja szanuję wybór Pana Opani, bo to święte prawo aktora odmawiać przyjęcia jakiejkolwiek roli. Nawet jeśli się z taką decyzją nie zgadzam. Bo na pewno jako dobry aktor zagrałby ta rolę przynajmniej poprawnie.

Krytykant

Strasznie generalizujesz jeżeli wg Ciebie każda osoba , która pusze durnoty (wg Ciebie) jest uczniem gimnazjum. JA jeszcze się kształciełem kiedy obowiązywała stara reforma. A te wszystkie moje ulubione filmy i ich oceny to oczywiście podpucha, pożywka dla hejterów takich jak Ty.

kontousuniente

Nie jestem hejterem, nie lubię po prostu jak ktoś pisze durnoty. A skoro nie jesteś gimbusem, przepraszam za obelgę. Tylko czemu dajesz słabym filmom wysokie oceny, psując w ten sposób ranking ?

Krytykant

Ponieważ to jest\była prowokacja.. Na filmwebie występuje przekonanie, że jeśli ktoś ocenił klasyka na 1 to jest gimbus, ciota etc , a kto go dobrze ocenia i broni to należy do "osób znających się na kinie". Specjalnie oceniłem "klasyki" źle żeby potem delektować się komentarzami "fanów" Te komentarze to oczywiście obelgi, wulgaryzmy, mowa nienawiści i każdemu takiemu co mnie bluzgał udowadniałem jaki z niego inteligent.... Wiem, że to taki trolling, ale jak człowiek ma nogę i parę żeber złamanych to się nudzi. Miałem niezły ubaw:D

kontousuniente

"Mowa nienawiści"! No tak! Od razu poznać leminga = normalny człowiek tak nie mówi! :)

ElRio

Mam nadzieje, że to była aronia?:D

kontousuniente

słusznie nie był to ktoś o kim można zrobić dobry film.Całe szczęście ludzie myślą i uważają nadal że najlepszym prezydentem był Aleksander Kwaśniewski.W ostatnim sondażu ponoć na 2 jest Komorowski ;-).Ludzie jednak wiedzą czym jest współczucie a czym logiczne myślenie ;-)

Bondman

Ty sobie jaja robisz czy tak na poważnie z tym Kwaśniewskim-pijakiem i Komorowskim-gajowym?

Alex303

wolę ich od świrusów- Kaczyńskich i Macierewiczów.

Bondman

Super, a wiesz lemingu, że nasz kraj jest totalnym bankrutem, dzięki rządom PO-wców? Czy nie dociera to do ciebie, bo całe zło świata upatrujesz w Kaczyńskim i PiS? (które nota bene bardzo poprawiło wyniki gospodarcze Polski za swoich rządów - rzeczywiście powód, żeby od świrusów ludzi wyzywać).

kontousuniente

Twoja opinia o św Pamięci prezydencie to głos części polskiej opinii i, która tak bardzo emocjonalnie zaangażowała się w wojnę z wyimaginowanym wrogiem wewnętrznym, że zapomniała o swym powołaniu bycia Polakami i zaakceptowała chamstwo w życiu publicznym i podwójne standardy. Stworzyła antyidola, demoniczne uosobienie wszystkiego, co w polskiej duszy najgorsze. I poszła z nim na wojnę. Już nie polityczną a kulturową.Taka postawa dokonała istnego spustoszenia w przestrzeni publicznej. Naruszono wszystkie obowiązujące do tej pory standardy w dziedzinie kultury politycznej,moralności,szacunku dla zmarłych,itp. Szlak wyznaczył Janusz Palikot, któremu przyklasnęły media głównego nurtu.Aleksandra Jakubowska "lwica lewicy" powiedziała cytuję dokładnie :Ludzi, którzy w swoim wewnętrznym przekonaniu czują się skrzywdzeni - nie mówię tylko o rodzinach ofiar, ale też o Polakach, którzy chodzą pod Pałac - nie można obrażać, określać ich mianem sekty. Ciągłe podkreślanie różnic między tymi, którzy wierzą w zamach, a tymi którzy sądzą, że wszystko zostało wyjaśnione, jeszcze bardziej pogłębia i tak głęboki już rów, dzielący Polaków. Myślę, że będzie on znacznie trudniejszy do zakopania, niż ten który próbuje się zakopać po 1989 - rów dzielący opozycję solidarnościową i KOR od ludzi PZPR.

thanau

Szanowny Panie jestem przekonany, że Pan się myli. To właśnie PiS-owcy znaleźli jakiegoś wyimagowanego wroga wewnętrznego. Podzielili społeczeństwo na 3 grupy. Pierwsza "my" czyli dobrzy, druga "oni" czyli wszyscy co się z nami niezgadzają i trzecia czyli osoby któe da się jeszcze "nawrócić" na religię smoleńską. Ja już nie pójdę na wybory, nawet żeby zagłosować tylko po to aby nie wygrało PiS. Jak Kaczyński dojdzie do władzy to w każdym miejscu będą pomniki jego brata, do których będzie można dojechać alejami\ulicami Lecha i MAri Kaczyńskich. L. Kaczyński był słabym prezydentem, niezasługuje na Wawel czy inne pomniki.

kontousuniente

Nienawiść do Pisu,którą pokazuje mój Szanowny Przedmówca wzięła się stąd,że Pis jest jedyną realną opozycją.Nienawiść do Pisu to nienawiść do wolnego rynku, państwa prawa, liberalnej demokracji, ponieważ część tej elity, która uformowała się na początku lat 90 tych , wolnego rynku, państwa prawa i liberalnej demokracji nienawidzi, bo zagrażają one jej pozycji, osiągniętej na drodze działań półmafijnych i mafijnych. Język, który jest w użyciu w tym przemyśle pogardy, pozwala określić, kim są jego twórcy. To język żuli, cwaniaków i świata przestępczego, slang półświatka, a więc ludzi, których określano kiedyś mianem marginesu społecznego. Bo ta mowa nienawiści ma tworzyć wspólnotę złączoną nienawiścią, a resentyment to silne, choć niewidzialne spoiwo. W totalitaryzmie przedmiotem nagonki w seansach nienawiści był kler, kułacy, Żydzi, bikiniarze, imperialiści. Teraz są nimi zwolennicy PiS i ci co wierzą,że to co było w Smoleńsku to ewidentny zamach. Kreuje się wroga, aby dokonać mobilizacji masy.Elity władzy politycznej i ekonomicznej, czyli część postkomunistycznej oligarchii tworzą uzależniony od siebie motłoch, kreując dla niego taki język. „Arystokracją” tego motłochu są dyspozycyjni dziennikarze,którzy podobnie jak dziennikarze w PRLu twierdzili ,że Katyń to Niemcy,a dziś powtarzają kłamstwa towarzyszki Anodiny.

thanau

Szanowny Panie nie darzę PiS`u ani prezesa nienawiścią. Lecz jedynie niechęcią. Wspomina pan o żydach, a czym MAcierewicz i spółka straszyli? Żydami, lewakami, układem i jeszcze nie wiadomo czym. Gdzie PiS, a liberalna demokracja? Zarówno w Pisie jak i w PO są mądrzy ludzie, którzy mogliby razem współnie wymyśłeć wiele pomysłów.(ptarz samorządy) Lecz bez zgody "góry" nic nie da.

thanau

thanau, dzieki za te wpisy. Myslimy bardzo podobnie. Ale swolocz POwska tego nigdy nie zrozumie.. dla nich - wychowanych na madrosciach Aa-aa-adasia i rynsztokowych serwisach TVN24 - cale zlo to Kaczyniaki. Swoim sposobem rozumowania nie przewyzszaja chyba nawet ameby. Pozdrawiam serdecznie!

beniokk

No tak, "swołocz", "chamstwo", "ta małpa w czerwonym" - język "miłości" w wykonaniu PISu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones