Marian Kociniak

8,5
12 943 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Kociniak

rola Franka Dolasa , to rola jego życia, szkoda że tylko raz zagrał u Tadeusza Chmielewskiego, mam nadzieję że jeszcze Kociniaka zobaczę w jakimś filmie, bo rzadko go widać w filmie czy na ekranie, ostatnio się pojawił w głębokiej wodzie mam nadzieję że po tym epizodzie zagra w jakimś filmie, kamera go lubi, a ja jego uwielbiam.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

No a Murgrabia? Również genialna rola. Szkoda że nieco zniknął bo aktorem komediowym był genialnym

raczej jest bo on jeszcze żyje. Jeśli miała bym wybrać między Frankiem a Murgrabią to bym wybrała Murgrabiego i Marcina Kabata to są jego moje ulubione rolę, Franek to też fajna rola ale bardzo znana i popularna. A wiesz może w którym teatrze Kociniak pracuje ? Bo moim marzeniem jest otrzymanie od niego zdjęcia z autografem i spotkać go na żywo, chociaż spotkanie go na żywo nie będzie możliwe więc będę musiała do niego napisać prośbę to wiesz w którym teatrze pracuje ?

użytkownik usunięty
kinomanka_13

nie mam niestety pojęcia w którym teatrze pracuje

a ty która rola Kociniaka jest ulubiona : Franek , Murgrabia, Marcin Kabat, Piotr z Jana serce, Protazy z Pana Tadeusza, czy Kotek z ostatnia akcja ?

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Znaczy powiem szczerze... Widziałem niestety tylko rolę Franka i Murgrabi - Protazego niestety nie pamiętam z Pana Tadeusza. Ale jeśli miałbym wybierać Murgrabia czy Franek to chyba postać Murgrabi było moim zdaniem lepsza - znaczy obie genialne, ale Murgrabiego bardziej lubiłem;)

Murgrabia to najlepsza postać po Pyzdrze, Kwiczole, hrabim, Janosiku i Marynie.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ja właśnie najbardziej lubiłem duet Murgrabia - Hrabia ;) Genialni byli obydwaj panowie, chociaż Pyzdra z Kwiczołem też byli dobrzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones