Marek Perepeczko

8,0
12 719 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Perepeczko

Dziesiaj (17.11.2005) opuścił nas Marek Perepeczko, znakomity aktor, który wszystkim kojarzy się jako Janosik. Mimo, że nie ma go wśród żywych to pozostanie w naszych sercach i będziemy go pamiętać i chętnie oglądać filmy z jego udziałem.

[*] NIECH ODPOCZYWA W POKOJU [*]

MobsterPL

Był świetnym aktorem. Pamiętam jego pewną rolę, jedna z pierwszych po "Janosiku". Grał tam typowego wioskowego buca, z tych co lubią bić wszsystkich po mordach, który nagle odkrya w sobie duszę artysty. To była jedna z jego najlepszych ról.
Niech spoczywa

Yorick

no właśnie kurna usłyszałem o tym w Tele expresie ? ;/ wiadomo co się stało wogóle ? :|

tyler_4

Na Interii przeczytałem, że zmarł na serce.

Yorick

będziemy pamiętać go zawsze, naprawdę szkoda,że odszedł, w końcu był jeszcze w miarę młody (62 lata), świetny aktor i wspaniały człowiek...niech spoczywa w spokoju [*] [*] [*] [*] [*]

pablotablo

Jeśli chodzi o wiek zmarłego, wielkiego aktora to ktoś się chyba pomylił, bo według danych w filmwebie miał ponad 63 lata, a nie 62!

MobsterPL

wielki szok...i wielki żal, szkooda. kazdy kiedyś odejdzie :(

MobsterPL

"Niechaj ma tam, w zaświatach, grubo wszystkiego, czego mu było na tym świecie szczupło." Ogromny żal i wielka, nieodżałowana strata... :( [*]

Chrzaszczu

;(;(;(;(;(;( ... szkoda bo gość był spoko [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*]

MobsterPL

Szok. Był naprawdę dobrym aktorem. Aż żałuję, że tak późno go doceniłam... Ale... cóż. Tak już musi być.

april

CO????????
O matko święta.... [*]
Nie wiedziałam... szok....

MobsterPL

Szok. Za wcześnie :/ Bardzo go lubiłam, szkoda go [*]

Tender_L

Stało się- jeden z największych polskich aktorów opuścił nas na zawsze. Marek- na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju. [']

MobsterPL

najpierw Kwiczoł(Bogusz Bilewski):(a teraz Harnaś:(:(:(:(:(
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*[*][*][*][*][*][*][*][ *][*][*][*][*][*][*][*][*][*][ *][*][*][*][*][*][*][*][*][*][ *][*][*][*][*];(;(;(

gazdus_2

Serio wielka szkoda. To jeszcze Pyzdra został. [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*] :(

NeoSocky

Ja też dołączam do kondolencji... [*] † † † [*]

MobsterPL

Wszystkich żal dotknął... Wielka strata na scenie polskiego filmu...

Pokuj jego duszy!

[*]

TonaTom

Żal.... [']{'}[']

Yasiu

Dowiedziałam się 5 minut temu i dalej jestem w szoku :|:|:|:|

[*]

MobsterPL

Kolejny wielki Polak odszedł od nas... Już od około roku co jakiś czas umiera znany nam rodak. To jakaś #$^%&* czarna seria. :(

TroPtyN

To był świetny aktor... To dla mnie szok. Zmarł nagle, chorowała na serce. Naprawdę wielka strata dla polskiego kina...

Niech wspoczywa w spokoju.

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Blaze

Bardzo ceniłem tego aktora.Niech spoczywa w spokoju.[*]

Ace_Ventura

Spoczywaj w spokoju . Za wcześnie... [*] [*] [*]

sireMartin

Smutna wiadomość.Darzyłem go sympatią.[*]

MobsterPL

niestety i o wiele za wcześnie

:(

[*]

MobsterPL

Z wyrazami głebokiego żalu żegnam Cie.
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones